Андрій Тлумак: "Всі завдання, які перед нами стоять, ми постараємося виконати"

10 червня 08:05
Переглядів: 208
тлумак

8 червня на стадіоні "Авангард" в Луцьку відбулася прес-конференція, на якій був представлений новий тренерський штаб на чолі з Андрієм Тлумаком.

"Хочу подякувати попередньому тренерському штабу, який залишив команду в Першій лізі та дав можливість працювати зараз з цією командою. Ми прийшли з великими амбіціями. Не хочеться багато обіцяти, можу лиш сказати, що всі завдання, які перед нами стоять, ми постараємося виконати.

У мене був досвід роботи у юнацькому футболі, однак я був старшим тренером основної команди "Карпат" та з багатьма футболістами, яких ми хочемо запросити до команди, я на контакті. Поки що з них контракт підписав лише один гравець – Кожанов. Сподіваюся, що й інші гравці у підсумку будуть з нами. З тими гравцями, які уже є, будемо розмовляти, будемо знайомитися ближче та дивитися, з ким гратимемо далі, а з ким прощатимемося. Як будемо гуртувати команду? У нас буде два збори протягом яких плануємо це зробити. У мене практика в цьому є, адже у категорії U-19 команда змінюється щороку", - сказав Тлумак.

Зазначимо, що контракт Тлумака з "Волинню" розрахований на два роки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: