Андрій Тлумак: "Я карпатівець і завжди ним буду"

11 червня 14:44
Переглядів: 240
Андрій Тлумак

Товариський матч юніорів «зелено-білих» на турнірі пам’яті загиблого воїна АТО Юрія Костіва став особливим не тільки для самих хлопців, а й для тренерського дуету Андрія Тлумака та Андрія Сапуги. Обоє спеціалістів з початку нового сезону працюватимуть на тренерському містку луцької «Волині». У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» Андрій Тлумак підсумував сезон на чолі юніорської команди «левів» та попрощався із клубом. Але спершу Андрій Богданович розповів про участь команди U-19 у пам’ятному турнірі.
 
– Близько місяця тому почали розмовляти про цю подію. На одному із домашніх матчів, організатори цього турніру до нас підійшли та запросили взяти участь. Ми відразу ж відгукнулися, адже футбольний клуб «Карпати» завжди підтримує подібні заходи. Ті хлопці захищають нашу країну, наш мир, тому всі гравці, хто був у Львові дуже тепло до цього віднеслись.
 
– Для вас цей матч був теж особливим, адже він став заключним на тренерському містку команди «Карпати» U-19...
– Хочу подякувати нашому клубу, вболівальникам, хлопцям за цей чудесний сезон та всім, хто зі мною працював. Я справді отримав масу задоволення, коли був їхнім наставником. Вже сказав команді про це та окремо подякував. Зараз хочу сказати спасибі всім людям, які мене підтримували та тепло до мене відносилися. Я не хочу говорити «Прощавайте», а сказати «До побачення», тому що я карпатівець і завжди ним буду. Думаю, я ще повернуся і багато в чому допоможу «Карпатам».

– Упродовж сезону з U-19 у вас було чимало емоційних подій. Яка з них запам’яталась найбільше?
– Безперечно, відразу згадується домашній матч з «Шахтарем». Якщо взяти цілий сезон, то не можу щось виділяти. У всіх матчах наша команда йшла досить рівно, а ті емоції, які ми відчували просто не передати словами.

– Луцька команда стане для вас першим досвідом в якості головного тренера основної команди. Мабуть, амбіції зашкалюють?
– Справді, бажання та амбіції дуже великі, адже мені завжди хочеться перемагати. Ми всі маємо рости, хлопці йдуть у дубль та першу команду, мені також потрібно рухатись вперед. Хочу спробувати себе у дорослому футболі, подивитися, що я там зможу зробити. Волинь – регіон, який заслуговує мати команду у Вищій лізі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: