Андрій Тлумак: "Збори в Нідерландах – одна зі складових наших сьогоднішніх результатів"

18 березня 22:30
Переглядів: 129
тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу складниками перемог його команди та планами на паузу в чемпіонаті. 

«Збори в Нідерландах – одна зі складових наших сьогоднішніх результатів. Команда у хорошому психологічному стані, адже вони побачили європейський рівень команд і зрозуміли, що спокійно можуть грати на тому рівні. Десь обігрували суперників, в інших матчах грали на рівних з ними і це дало психологічний сплеск. Повернувшись до України, хлопці усвідомили, що можуть грати на більш високому рівні», – розповідає Андрій Богданович.

«Плідна робота була проведена не тільки в Голландії, адже у Львові так само багато працювали. Можна сказати, основний фундамент ми заклали у Львові, а на закордонних зборах вже вийшли на ігри: за десять днів команда провела п’ять спарингів. Звичайно, через матчі також набирали фізичну форму, але ставку робили більше на психологію. Якщо всі ці складники скласти до купи, то отримаємо наш сьогоднішній результат».

«Пауза в чемпіонаті нам не на руку, адже мусимо готуватись у неповному складі команди. Багато гравців вирушило до збірних України, хтось поїхав з дублем «Карпат», Ременюка забрали у першу команду – виходить дисбаланс. Можливо, з одного боку погано те, що вони поїхали, але водночас і добре, адже хлопці, які лишились розуміють, що працюючи можна прогресувати, викликатись до збірних, грати за «молодіжку» чи «основу» «Карпат».

«Запланували провести дві контрольних гри: із «Соснівкою» у неділю, 18 березня і наступної суботи, 24 березня зіграємо проти «Демні». «Соснівка» готується до виступів у Другій лізі, «Демня» минулого року стала чемпіоном області, тому, думаю, будуть хороші спаринги».

«Готуємось до «Вереса» як до звичайної гри. Наші принципові суперники знаходяться вгорі турнірної таблиці, ми дивимось тільки туди, адже хочемо рухатись завжди вперед. Буде звичайна гра за три очки, які ми повинні здобути. Знаємо та розуміємо, що буде нелегко, адже ми вийшли на такий рівень, що суперники налаштовуються на нас вдвічі сильніше. Не робимо ніяких агітацій, «Верес» – хороша, добротна команда. Якщо хочемо боротись за найвищі місця, то мусимо їх обігрувати», – додав Андрій Тлумак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: