Андрій Верцімага: "Ми зробили висновки і результат прийшов"

04 грудня 15:20
Переглядів: 147
верцімага

Головний тренер гандбольної команди Економ-Університет Андрій Верцімага позитивно оцінив дії своїх підопічних у матчах з київським Університетом. Після чотирьох поспіль поразок, тернополянки нарешті перервали неприємну серію і вдома здобули дві перемоги.

— Оскільки команда у нас суттєво омолодилася у міжсезоння, то у перших матчах був присутній мандраж, — говорить тренер. — Молоді гравці хвилювалися і допускали чимало помилок. До того ж перші матчі ми провели з дуже сильними командами, що теж психологічно тиснуло на команду. Але пройшов час, ми врахували свої помилки. В певній мірі я став по-іншому дивитися на гру, дівчата теж зробили висновки і результат, як бачимо, прийшов.

— Хто з дівчат найкраще проявив себе у матчах проти Університету?

— Вдало діяла наш капітан Оксана Дзендзера, яка у першому матчі 12 разів засмутила київську команду. У перший день теж непогано діяла наша молода вихованка Наталія Дідик, яка дещо неочікувано для нас забила 8 м'ячів. І, звичайно, наш воротар — Іванна Гунько.

— Два роки поспіль ваша команда потрапляє у призери Вищої ліги. Які завдання стоять перед командою цього року?

— Цього року теж ми хочемо попасти у призери. Налаштовуємося на перше місце, але якщо цього зробити не вдасться, то принаймні за призові місця ми будемо боротися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: