Анонс 10 туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу

02 серпня 21:08
Переглядів: 450
гол

Як літній дощ минула липнева перерва в чемпіонаті області з футболу і вже завтра команди продовжать боротьбу. Хто за комплекти медалей, а хто за власну честь та гідність.

На жаль, майже гарантовано, що одна команда не буде продовжувати свої виступи у змаганнях. Мова йде про ФК "Отинія", "батьки" якої вирішили, що в час, коли навпаки людям потрібна віддушина від буденності та потрясінь футбол селищу не потрібен. Мабуть це їх здивує, але навіть в Донецькій та Луганській областях, не говорячи про окупований Крим, тривають розіграші місцевих чемпіонатів. Можна ще було б зрозуміти, якби в Отинії взамін фінансування клубу почали ремонтувати дорогу, а так схоже, що хтось просто вирішив попіаритися перед виборами на зборі коштів для АТО, щоб за нього знову проголосувала "купа людей".  Сподіваюся, що цього разу громада Отинії зробить відповідні висновки...

До слова в тих же Снятині та Долині, де ситуація з фінансами була не краща, а можливо й гірша, ніж в отинійців і де представники клубів теж активно займаються збором коштів для української армії ніхто наіть і не думав зніматися зі змагань. Мабуть це і є різниця між проесіоналізмом та дилетанством, між любов'ю до футболу та дешевим піаром на ньому.

Але не будемо більше про погане і перейдемо безпосередньо до анонсу 10 туру Чемпіонату області з футболу:

Х-й тур. 03.08. (неділя) 15:00; 17:00

 ФК «Перегінське» - ФК «Калуш»

Господарі в міжсезоння підсилились екс-футболістами коломийських "Карпат" Веприком та Веретком, а це означає, що в команді на даний момент все добре з фінансами. Але, як  вплине на результат та якість гри перегінців перенасичення колективу надзвичайно амбітними виконавцями поки що невідомо. З втрат: поточну гру пропускає "франківський Балотеллі" Стоцький, від якого ніколи не знаєш чого очікувати. А також під час міжсезонння активно мусувалася інформація, що Вірстюк вирішив поїхати на заробітки до Путінленду. Чи справді це відповідає дійсності побачимо вже завтра.

Щодо Калуша, то ця молода команда в липні не відпочивала, а взяла на себе відповідальність представити область у відборі до Кубку Регіонів УЄФА. І хоча, підсилившись гравцями з інших команд, з тріском його провалила, але здобула неоцінений досвід, який обов'язково стане їй у пригоді. Можливо вже у найближчому матчі...

«Ніка-Івано-Франківськ» - «Гал-Вапно»                                                

Івано-Франківська "Ніка", яка страртували не досить вдало, але під кінець першої частини чемпіонату почала показувати досить пристойну гру і головне результат прийматиме "Гал-Вапно". Від цього матчу можна очікувати будь-якого результату, адже зустрічаються молодість та досвід. 

ФК «Турка» - «Карпати» 

Дебрі Коломийщини прийматиме с. Турка. Господарі, які в цьому чемпіонаті вдома поступилися лише брошнівчанам прийматимуть оновлені "Карпати".  Останні нарешті вирішили робити ставку не на "зірок" локального штибу, а на молодь, до того ж переважно місцеву. Це робота на персективу, але й результат потрібно показувати, тому команда підсилилася кращим бомбардиром Чемпіонату Буковини минулого сезону Максимом Федоровичем. Цікаво буде подивитися, як цей безперечно цікавий, але ще не зовсім зіграний оркестр під дерегуванням Блясецького змагатиметься з налаштованими але малочисельними "інструментами" Піддубрівного.

ФК «Снятин» - «Придністров’я»

В Снятині зустрінуться третя та друга команди області. Можливо за своїм потенціалом, базою та можливостями ці колективи і не претендують на такі високі місця, але на даний момент саме вони займають відповідні рядки  в турнірній таблиці. Тим цікавіше буде спостерігати за грою, яка по-суті є матчем за 6 очок. Щодо втрат, то в цій грі гостям не допоможуть Шифир та Сікач, які ще досі відбувають покарання за свої гріхи в Перегінську. Натомість господарі зіграють без Скибінського, який перейшов до Коломиї.

«Нафтовик» - вихідний

Кроно-Карпати" -"Славія" - не відбудеться

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: