Антон Дукач: "Олімпійська траса в Пхьончхані має два складних повороти"

06 лютого 20:17
Переглядів: 175
санний спорт Дукач

Антон Дукач на І зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2012 року в Інсбруку зупинився у змаганнях санного спорту за крок до п’єдесталу пошани, посівши високе четверте місце. До того ж, саме Антону була довірена висока честь бути прапороносцем України на історичному зимовому юнацькому олімпійському форумі Планети.

Перед стартом на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані-2018 перспективний львівський спортсмен поділився з прес-службою НОК своїми очікуваннями.

«Очікую на дуже швидку трасу. Минулого року тут відбувались тестові змагання. Нажаль, через травму ноги я пропустив ті старти, але хлопці говорили, що траса була швидкісна. На Олімпійських іграх, думаю, її підготують таким чином, що буде ще швидшою», – говорить український саночник.

«Планується, що буде два складних повороти. В іншому траса плавна, впоратись цілком можливо. Поки проводимо тренування в тренажерній залі в режимі одного–двох занять на день. Початок офіційних тренувань для всіх спортсменів з різних країн світу запланований на 6 лютого. Загалом таких тренувань на змагальній трасі буде три по два заїзди в кожному. Ще буде завтра три систематичних заїзди, де можна випробувати трасу. Вже мали можливість побачити трасу на власні очі. Лід дуже холодний, жорсткий. Якщо у нас на змаганнях, як правило, температура льоду становить від -0,5 до -4 градусів, то тут сягає -14. Завтра перше тренування, спробуємо відчути трасу», – розповів Антон Дукач.

«На Олімпійський іграх прагну показати чотири стабільні заїзди і потрапити до топ-10 за розгоном. На нещодавньому чемпіонаті Європи в латвійській Сігулді в цьому елементі в мене був високий 6-й результат», – відзначив наш олімпієць. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: