Антон Крамар: «Ми побачили наших фанів ще на розминці, коли вони співали пісень»

05 квітня 22:51
Переглядів: 295
Default Image

Півзахисник «Львова» у матчі 24-го туру відзначився постійними активними діями, що врешті призвели до результативної передачі


-Антоне, згадай, як ти з Танчиком організували один із забитих голів.
-Яна ллівому фланзі, віддав передачу на випередження Володі й він замкнув головою.
- У другому таймі двічі на футбольному полі організовувались сутички між гравцями обох команд, куди збігались майже всі, що там відбувалось й через що?
- Все через те, що гра була напруженою. «Закарпаття» прагнуло перемоги, а три очки хотіли здобути й ми, тому події й проходили в напруженому ключі. Думаю, саме через це й виникали такі емоційні сутички й «накладки» на футбольному полі, певні непорозуміння. Також були й моменти грубої гри. В таких матчах це не новина.
- Ти отримав жовту картку за те, що забив гол після свистка. Ти чув його чи ні?
- Я почув свисток вже коли замахувався аби пробити, тому й завдав удару по-інерції.
- Що тренер говорив у перерві?
- Говорив про те, щоб ми забули про результат й довели гру до логічного завершення. Казав про те, що попереду ще цілий тайм, тому потрібно настроїтись й вийти на поле в тонусі й на кожному кусочку поля боротися,- така була установка. Тому ми й прагнули не лише втримати результат, а й показувати таку гру як і в першому таймі.
- Чи не чув випадково, що в перерві творилось у роздягальні «Закарпаття»?
- Ні, роздягальні знаходились далеко одна від одної.
-Коли команда забила третій гол, то побігла радіти до львівського фан-сектору. Ви побачили наших вболівальників на стадіоні тільки згодом?
- Ні, ми побачили наших фанів ще на розминці, коли вони співали пісень.
-Попереду гра проти овідіопольської команди, що скажеш з цього приводу?
-Пам’ятаю матч першого кола, «Дністер» досить не погана команда. Правда у них пройшло багато змін у колективі, в цьому колі їх ігор я ще не бачив, тому чогось конкретного не скажу. Думаю, що не буде легше, аніж проти «Закарпаття».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: