"Аньямке йшов з поля у розірваній футболці" – екс-гендиректор "Карпат"

11 травня 20:47
Переглядів: 313
Карпати Аньямке

Команди Серії А пропонували Карпатам за нігерійського нападника Едварда Аньямкемільйон євро.

Про це розповів колишній генеральний директор левів Олександр Єфремов.

До трансферів я не мав ніякого стосунку. Єдине, я порекомендував звернути увагу на кількох іноземців з Шерифа. Один грузин грав центрального захисника, інший грузин діяв під нападником, а форвардом був Едвард Аньямке. Маркевич поїхав на матч Шерифа. Нігерієць йому сподобався. Заплатили за нього, здається, 400 тисяч доларів. Він бігав, як собака. Аньямке грав, коли тренером був Маркевич. У перерві він йшов з поля у розірваній футболці і міняв її. Але після звільнення Маркевича гравцеві міняли позиції, і це нічим добрим не закінчилося.

Коли Карпати були на зборах в Італії, то Удінезе чи Болонья давали за Аньямке мільйон євро. Але Димінський сказав, що він ще пограє у Карпатах і буде коштувати два мільйони. А на другий збір у Туреччину він не поїхав. Не встигли зробити нігерійцеві візу. Він поїхав на збори з другою командою у Крим і там порвав м’яз і вибув на півроку. І на цьому все. Варто було його продавати. Якщо дають гроші, то продавай. Не треба шкодувати. Але це не тільки у нас так. Багато хто так помиляється.

Аньямке було 23 роки, коли він прийшов у Карпати. Це був його справжній вік. Він був учасником Чемпіонату Світу серед юнаків. А там серйозно перевіряють футболістів. І було видно, який він за розумом. Абсолютно дитячі міркування. Але хлопець він хороший і вже мав авторитет в Нігерії. Тому коли 17-річний Самсон Годвін приїхав у Карпати, то відразу почав носити йому сумки, – сказав Єфремов.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: