«Арена Львів» готує конференц-сервіс

10 березня 18:00
Переглядів: 109
Default Image

Після Євро-2012 стадіон «Арена Львів» буде готовий в одному своєму залі прийняти до 500 осіб. А таких приміщень на об’єкті планується два, а можливо і три. Все залежатиме від попиту на такі послуги. В свою чергу, сам конференц-сервіс – дуже гнучкий: з одного приміщення можна зробити два-три зали, відповідно, прийняти події менших масштабів. Про це в інтерв’ю Інформаційному центру «Україна-2012»  повідомив директор з операційних питань стадіону «Арена Львів» Олексій Жуковін.

«Щодо конференц-сервісу, то всі наявні площі ми готуємо з орієнтацією на чемпіонат. Лише після турніру ми зможемо запустити в роботу найбільший конференц-центр Західної України. Він зможе надати гостям комфортні умови перебування, а також можливість реалізувати безліч ідей: кейтеринг, паркінг, набір послуг, креативні задумки тощо», – сказав пан Жуковін.

Він також додав, що однією з особливостей стадіону є його великий ресторан, який розрахований на розміщення 400-500 людей. «Приблизно такого ж масштабу ми можемо приймати банкети та різні святкування. Зважаючи на те, що наш ресторан найбільший за площею у Львові, а також враховуючи традиції міста, впевнений, що наша пропозиція стане дуже популярною», – резюмував директор стадіону.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: