"Арену Львів" чекає штраф та дискваліфікація

21 жовтня 11:26
Переглядів: 2688
арена львів

Віце-президент ФФУ Анатолій Попов розповів «Великому футболу», які покарання чекають на «Арену Львів», від дисциплінарного комітету в Ньоні, за порушення порядку вболівальниками під час матчу збірних України та Македонії.

Віце-президент отримав лист за підписом Еміліо Гарсії, глави дисциплінарного комітету УЄФА, в якому є перерахунок всіх дисциплінарних порушень під час матчу групового етапу відбору до ЄВРО-2016 між українською та македонською збірними.

«Це расистська поведінка, вибігання на поле вболівальників, запалення та кидання піротехнічних засобів та сторонніх предметів, використання лазерних указок, неналежна організація (заблоковані сходи), продаж алкоголю під час матчу», - читає Попов список порушень, отриманих від УЄФА.

«Варіанти санкцій різні. Їхній спектр – значний. Від фінансових і закінчуючи дискваліфікацією. Від мовної до повної заборони проводити матчі. Нажаль, варто визнати, що перелік негативу, котрий був на матчі є дуже серйозним.

Неможна виключити, що це цілеспрямована деструктивна поведінка людей, які хочуть змінити хід справ у гірший бік, адже у Львові обставини для футболу ідеальні. Там все є. Дякуємо вболівальникам», – робить підсумок віце-президент ФФУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: