"Арену Львів" відзначили на міжнародному конкурсі "Кришталева цегла"

16 грудня 20:55
Переглядів: 699
Арена Львів

«Арена Львів» отримала нагороду Міжнародного архітектурного конкурсу «Кришталева цегла» за краще архітектурне і технологічне рішення серед спортивних об'єктів.

12 грудня в Любліні стадіон «Арена Львів» отримав нагороду в Міжнародному архітектурному конкурсі, який організувало Польське житлове товариство у м. Люблін, на кращий реалізований проект «Дім-2014» – «Кришталева цегла», передає прес-служба Львівської міськради.

Конкурс охоплює десять регіонів у Польщі, Україні та Білорусі і є найбільшим міжнародним оглядом архітектурних та інженерних досягнень будівництва у Східній Європі. Предметом Конкурсу є житлові і житлово-побутові будівлі, будинки колективного проживання, житлові комплекси, приміщення широкого використання, історичні й адміністративні об'єкти, побудовані в період з січня 2012 до вересня 2014 року.

«Дякуємо усім, хто працював над будівництвом стадіону та створював унікальну інфраструктуру, а також усім, хто вболівав та підтримував Львів. Це нагорода міста Львова», – відзначив на урочистій церемонії ювілейного 15-го Конкурсу в Любліні директор ДП «Арена Львів» Денис Ринський.

«Арена Львів» збудована до Євро-2012 і є одним з найсучасніших стадіонів у Європі, що відповідає вимогам УЄФА щодо нових технологій у будівництві, екологічності, інформаційній сфері та безпеці.

Експерти Конкурсу «Кришталева цегла», які наприкінці листопада оглянули стадіон, відзначили, що «Арена Львів» спроектована так, що ідеально підходить для проведення спортивних, розважальних та бізнес-подій найвищого рівня.

Інфраструктура стадіону надзвичайно зручна та різноманітна: 8 зручних конференц-залів, ресторан, фан-кафе, просторий паркінг на 2500 паркомісць. Загальна площа приміщень, які можуть бути задіяні під проведення подій на «Арені Львів», становить 4 500 м к., а стадіон розташований на ділянці площею понад 240 тис. кв. м.

Тож «Арена Львів» відзначена як ідеальний майданчик не лише подій національного рівня, але й міжнародних конференцій, виставок, концертів, фестивалів тощо. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: