Аріане Перейра: "Український футбол вимагає більшої концентрації і тактичного мислення"

18 серпня 13:35
Переглядів: 200
ФК Львів

Футболістка ФК «Львів-Янтарочка» Аріане Перейра прокоментувала поразку від харківського «Житлобуду-1» у матчі 3-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги та розповіла, у чому різниця між українським та бразильським жіночим футболом.

– Ти зіграла вже третій матч у складі ФК «Львів-Янтарочка». Як тобі нинішній рівень гри команди в порівнянні з тим, що було буквально на початку місяця?

– Ми самі бачимо, що після кожного тренування в тих моментах, які ми відпрацьовуємо, з’являється зіграність. Потроху зростаємо в плані командної гри, але все ще пройшло мало часу, щоб очікувати чогось більшого. Що стосується гри з «Житлобудом-1»: напевно, відразу відчули, що протистоїмо чемпіонам, і зациклилися на тому, що у нас мало що буде виходити на поле. Але і не повинні були робити стільки елементарних помилок. Але це, ймовірно, проблема психології. У таких матчах потрібно шукати свої моменти і намагатися їх використовувати по максимуму.

– У першому матчі сезону ти реалізувала пенальті в ворота «Злагоди», а вчора, в грі з «Житлобудом-1» втратила можливість вперше в чемпіонаті засмутити харківську команду. Що сталося в тому епізоді?

– На одинадцятиметровій позначці – велика яма, і нікуди було поставити м’яч у бік. Коли пробивала пенальті, влучила під м’яч, і він полетів вище воріт.

– На чому зараз фокусує увагу команди тренер під час роботи на тренуваннях? І на якій позиції він тебе бачить в подальшому?

– Швидше підлаштовуватися під дії партнерів і швидше розпоряджатися з м’ячем. При обороні тренер вимагає не давати себе обіграти і підстраховувати партнера.

Що стосується позиції, то я починала грати центральним захисником, а зараз перебудовуюся на гру опорним півзахисником.

При стандартних положеннях я борюся за підбори біля чужих воріт. Але основне завдання – закривати центральну зону.

– Що, в цілому, скажеш про свою адаптацію до українського футболу? Чим він відрізняється від бразильського?

– Український футбол вимагає більшої концентрації і тактичного мислення. З кожним днем я краще розумію слова і фрази партнерів по команді. У нас дуже хороші відносини з усіма дівчатами, ми постійно спілкуємося між собою поза полем.

– Що скажеш про життя в Україні після переїзду з Бразилії? Вже почала звикати до місцевого побуду?

Дуже багато відмінностей в побуті України і Бразилії. В першу чергу, це стосується кухні. Але з часом до всього можна звикнути.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: