Арман Кен Елла: "Дуже радий, що повернувся в першу команду клубу"

15 вересня 09:35
Переглядів: 107
елла

Для вихованця «Барселони» Армана Кен Елли гра проти «Шахтаря» стала прем’єрною не лише в складі першої команди «Карпат» в офіційних матчах, а й дебютною в українській Прем’єр-лізі. Одразу по завершенні зустрічі 15-й номер «зелено-білих» поділився своїми враженнями з Інформаційним центром клубу.

«Дуже радий, що повернувся в першу команду клубу. Ну а дебютувати в Прем’єр-лізі в такому матчі – про подібне годі й мріяти. Я щасливий, що долучився до перемоги «Карпат» над «Шахтарем», командою, якій вже кілька років поспіль немає рівних в Україні й з кожним сезоном стає все більш відомою в Європі. Та що там відомою, сьогодні «Шахтар» – це найсильніша команда Східної Європи, яка на рівних суперничає з грандами європейського футболу, тож фактично зараз вже й команду Луческу можна віднести до тих таки грандів.

Я розумію, що моя доля в нашій перемозі над «Шахтарем» дуже маленька. Коли виходив на поле, то головний тренер дав установку чіплятися за кожен м’яч, намагатися його потримати, а при втраті створити максимальні проблеми захисникам та хавбекам команди суперника при організації їхніх атак. Як я зіграв, судити не беруся – це прерогатива перш за все тренерського штабу нашої команди, а також фахівців і журналістів. Напевно свою оцінку моїй грі дадуть і наші вболівальники. Я ж можу лише сказати, що дуже старався і намагався бути максимально корисним команді. Звичайно, помилки в моїх діях були і то наробив я їх чимало. Але ж ви повинні розуміти, що це моя перша гра на такому рівні та ще й проти такого сильного суперника. До того ж я вийшов на поле в ситуації, коли «Шахтар» намагався будь що відігратися і з усіх сил тиснув на нашу оборону. Тому на моїй грі позначилося і хвилювання. Та в даній ситуації найголовніше, що ми втримали переможний результат і здобули такі важливі для нас три очки. Але попереду у нас ще дуже багато важких матчів. Сподіваюся, що тренер надасть і мені шанс себе в них проявити, а я виправдаю його довіру», – сказав Елла.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: