Артем Федецький: "Фоменко - єдиний тренер, у якого не було проблем з Хачеріді"

30 березня 13:41
Переглядів: 178
Федецький

Захисник "Карпат" Артем Федецький, у якого є великий досвід виступів у збірній України, поділився враженнями від останніх ігор команди Андрія Шевченка.

- Артеме, яку користь, на ваш погляд, принесли нашій збірній два товариські матчі, які провели синьо-жовті проти Саудівської Аравії і Японії?

- У будь-якому випадку, ці матчі принесли користь у підготовці нашої збірної до офіційних ігор, які чекають на команду в майбутньому. Товариські матчі для того і існують, щоб тренери змогли перевірити в справі футболістів, поекспериментувати і перевірити якісь зв'язки.

На мій погляд, якщо порівнювати два зіграних матчі, з Саудівською Аравією і Японією, то в другій грі українці виглядали вже краще, ніж в першому матчі. Якість дій хлопців покращилася.

- Не всі футболісти зараз часто грають за свої клуби. Як це позначилося на діях тих же Євгена Коноплянки, Євгена Хачеріді?

- Можу більше сказати про Женю Коноплянку. Він професіонал з великої літери. Я теж грав в Німеччині, тому знаю, що там є підводні камені, коли тебе не сильно хочуть бачити в стартовому складі. Але він професіонал, тримає себе завжди в тонусі. Знаю, в якому настрої приїжджає в збірну і як викладається на футбольному полі. На мій погляд, він на високому рівні провів два матчі за збірну, на його рахунку дві гольові передачі.

Що стосується Хачеріді, у нього в Динамо є нюанси у відносинах з головним тренером. Та й сам Женя хлопець з характером. Можу сказати, що я знаю єдиного тренера, з яким у нього взагалі не було проблем. Це Михайло Іванович Фоменко. При ньому Женя грав на найвищому рівні. Але в збірну, якими б не були проблеми в клубі, завжди всі приїжджають з особливим бажанням і віддачею в грі на 120 відсотків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: