Артем Федецький: "Хотілось повернутись у Львів, у "Карпати"

07 серпня 13:50
Переглядів: 317
федецький

Новоспечений захисник «Карпат» Артем Федецький в ефірі програми «Великий футбол» розповів про емоції від повернення до рідного клубу.

- «Карпати» мені дали той поштовх у майбутнє. Тут у мене була повна довіра, коли ти це відчуваєш — просто літаєш по полю, тобі більше нічого не потрібно.

Тоді (під час переходу до «Дніпра» — прим. ред.) ситуація важка була, і не завжди гроші все вирішують. Ми вийшли у фінал, не отримавши зарплатню за 9 місяців. Але ми зібрались колективом і домовились: у кого там закінчується контракт через рік, два, три, неважливо — давайте будемо чесні перед собою і відпрацюємо, віддамо усіх себе футболу, а далі вже як буде. Наскільки я знаю, хлопцям, які залишилися, щось там повернули, а хто пішов — нічого не отримав.

Тепер я, з дозволу Петра Петровича, повернувся у «Карпати», так що зараз я щасливий, мене усе влаштовує. Сьогодні бачив Димінського на базі, але не спілкувався. Все нормально, я думаю він зараз зайнятий, та я обов’язково з ним поговорю. Хочеться подякувати, що запросив мене.

Послухався серця. Адже, як-ніяк, десь хотілось повернутись у Львів, у «Карпати», відчути ті емоції, які я відчував, які ми виборювали 5-6 років тому. І, звичайно, незалежно від того, де я був, у «Дніпрі» чи у Німеччині — я завжди слідкував за виступами «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: