Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: "Можливо, деякі гравці "Карпат" поступаються в майстерності гравцям "Динамо"

09 грудня 14:12
Переглядів: 166
Default Image

У суботу, 10 грудня, львівські карпати вперше у своїй історії зіграють на новозбудованому стадіоні «Арена Львів». Суперником львів’ян в історичному матчі буде флагман українського футболу – київське Динамо. Універсал Карпат Артем Федецький розповів усе, що думає про майбутній поєдинок.

Розуміємо з ким граємо і на якому стадіоні, - починає розмову Артем Федецький. - Гадаю, на цю гру прийде велика кількість глядачів. Матч з Динамо – останній перед перервою у чемпіонаті. Потрібно віддати усе, аби добитися позитивного результату. А який він буде, залежить від того, як складеться гра.

Ти зіграв багато матчів на стадіоні Україна та провів один матч за збірну на «Арені Львів». У чому відмінність стадіонів

?На стадіоні «Україна» пограло чимало поколінь Карпат. Там існує специфічна аура. Те саме скажу про «Арену Львів». На цьому стадіоні немає бігових доріжок, і, відповідно, стадіон компактний і комфортний для глядача. Трибуни знаходяться близько до поля. Окрім того, дуже хороша акустика. Гадаю, там буде шикарна атмосфера і трибуни, як і на «Україні», нас гнатимуть вперед.

Чи достатньо тренувань провели Карпати на новому стадіоні? Чи добре команда ознайомилися з новим полем, його особливостями?

Поле трішки специфічне, адже стадіон новий і пора року ще не та. Трава повинна більше прижитися до поля. На це потрібен час, однак не сумніваюся, що на даний момент газон на «Арені Львів» є ідеальним. Звісно, трішки відмінності є, ніж на стадіоні «Україна», однак вони не суттєві.

Матч з Динамо буде останнім у році. Чи накопичилася в команди втома? Все-таки позаду чимало матчів в чемпіонаті, Кубку України, Ліги Європи.

Ніхто в команді не каже, що уже треба відпочивати. Усі розуміють, що треба «гримнути дверима». Можливо, психологічна втома є. Все-таки сезон складався для нас не так, як ми планували. Це підтвердження того, що у футболі нічого планувати не варто. Ситуації не завжди складаються так, як ти хочеш. А у фізичному плані я, як і інші гравців команди, втоми не відчуваю.

Артеме, в чому сила теперішнього Динамо?

Не хочу казати, на чому ми зробимо акцент у матчі проти киян. У нас ще буде теоретичне заняття, на якому тренер розкаже про сильні та слабкі сторони суперника. З іншої сторони, ніхто не потребує додаткової інформації. З таким суперником як Динамо усі хочуть якнайкраще себе проявити. Не я один хотів би піти у відпустку з хорошим настроєм.

У матчі проти Карпат за Динамо не зіграє Шовковський, Михалик, Сілва та, можливо, Шевченко.

В Динамо на кожну позицію є по 2-3 хороші виконавці. Думаю, цим гравцям знайдеться заміна і проблем не буде.

Кого варто боятися найбільше в складі Динамо?

Динамо добре грає флангами. Непогано виглядає Ярмоленко, часто забиває. Те саме скажу і про Олега Гусєва. Утім, акцент можна зробити на фланги команди, а небезпеку варто очікувати від кожного гравця, зокрема, від захисників при стандартних положеннях.

Як, на твою думку, треба зіграти проти Динамо, аби добитися позитивного результату?

Важко сказати конкретно. Утім, скажу, що самовіддача повинна бути максимальною. Якраз самовіддача та бійцівські якості повинні вийти на перший план. Можливо, деякі гравці Карпат поступаються в майстерності гравцям Динамо. Це треба компенсовувати вище перечисленими якостями. Якщо не програємо в спортивній боротьбі – доб’ємося позитивного результату.

Артеме, звичайно, ти не скажеш на якій позиції ти зіграєш проти Динамо. Але зізнайся, тобі самому уже відомо в якому амплуа гратимеш у матчі?

(Сміється). Для себе щось вже знаю, певну інформацію вже маю. Звісно, розкрити всі карти я не можу. До того ж, перед грою може щось змінитися.

Чи відчуває команда велику відповідальність за підсумковий результат? Все-таки дебютний матч на «Арені Львів» стане історичним.

Над цим не потрібно особливо думати. Ц зайве. Потрібно виходити і виконувати свою роботу. Звісно, це перша гра на новому стадіоні і хочеться почати з перемоги.

Чи відомо уже вам, футболістам, скільки часу команда перебуватиме у відпустці після останнього матчу?

Про відпустку конкретніше скажуть після гри з Динамо. Які плани? Побуду кілька днів з сім’єю, а потім, можливо, з друзями кудись полечу за кордон відпочивати. Наразі ще не вирішив остаточно.

Нещодавно тебе бачили на відкритті дитячого турніру з боксу на призи відомого боксера Андрія Котельника.

Андрій запросив мене і кількох гравців Карпат. Ми із задоволенням прийняли цю пропозицію. Спорт об’єднує людей. Загалом, якщо є час, намагаюся слідкувати за іншими видами спорту, які відбувають в області. Нещодавно їздив в Новояворівськ, де свої домашні матчі проводить хокейна команда Леви. Зізнаюся, подивившись професійний хокей вживу, додається злості на футбольну полі.

На свої майбутні бої в Америку Котельник ще не запрошував?

(Сміється). Ще ні. Хоча мені було б цікаво. Уявляю який там ажіотаж.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: