Артем Федецький: "Ми готові до серйозніших навантажень"

29 червня 07:19
Переглядів: 161
карпати федецький

У коментарі для Інформаційного центру клубу капітан «Карпат» Артем Федецький розповів про взаємодію з молодими гравцями та поділився сподіваннями від майбутніх спарингів на міжсезонних зборах.

«Команда добре попрацювала, виконала те, що пропонував тренерський штаб. Скажу, що працювали з бажанням, тому фізичний фундамент був закладений. Зараз вже навантаження підуть серйозніші, інтенсивніші. Ми до цього готові, адже подібну роботу виконували на зборах в Туреччині. Просто необхідно трішки потерпіти», – каже Федецький.

«Завдання тренерів полягало в тому, щоб дати кожному футболісту рівну кількість часу на полі. Саме тому перші спаринги ми грали різними складами. Можливо, хтось діяв не на своїй позиції, але всі старались. Чи буде суперник із області, чи команда Першої ліги – для нас неважливо, адже будь-яка гра краща за тренування».

«Будемо згадувати награвання з минулого сезону, хоча, не думаю, що їх встигли вже забути. Зустрічатимемось вже із більш серйознішими спаринг-партнерами. Мені доводилось бачити кілька матчів «Агробізнеса», це команда з характером, де грають хлопці з хорошими якостями. Проте, ми розглядаємо їх тільки як один із етапів підготовки до нового сезону». 

«Клубні вихованці? Якщо хлопці потрапляють у першу команду, це означає, що вони вже чогось досягли у молодіжних. Все залежить тільки від них, їхньої праці та того, як будуть викладатись на тренуваннях. Якщо потрібні поради, то у нас із цим ніколи проблем не було. Я пам’ятаю себе в такому віці... Звичайно, є багато нюансів над якими потрібно працювати, та на перший план виходить бажання, характер і терпіння. Хто зараз покаже характер, то в майбутньому їм буде простіше розкрити свої тактичні чи технічні якості», – підсумував капітан.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: