Артем Федецький: "Розберемо, що було не так у другому таймі"

30 липня 15:20
Переглядів: 173
Федецький

Капітан «Карпат» врятував свою команду на останніх хвилинах гри від вірного голу – він самовіддано кинувся під удар суперника. Свою оцінку грі загалом Артем Федецький дав після поєдинку у флеш-зоні. 

«Хороша гра? Я б сказав, що вона була хорошою тільки на половину. У першому таймі. А в другому ми працювали не так, як домовлялися, грали не в той футбол. Будемо розбиратися, що було не так. Зараз головне перемога, три очки. Але другий тайм треба виправляти, однозначно». 

«Емоції... Вони завжди зі мною на тренуваннях та в іграх. У житті я значно спокійніший. Але на полі треба часом підбадьорити хлопців, футбол без емоцій важко уявити».

«З пам'ятником для мене Швед перебільшив (усміхається). У тому моменті в кінці гри я десь кинувся під удар інстинктивно, бо вже не було куди діватися. Добре, що відбив. Але зауважу, що на атаку і на оборону грає вся команда. Те, що ми здобули перемогу – це заслуга кожного без винятку». 

«Дебют Мегреміча? Приємно почати з перемоги. Раз ми зіграли на нуль, не пропустили, значить оборона зі своїми обов’язками впоралася. Дай Бог, щоб він продовжував в цьому ж дусі» – підсумував капітан «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: