Артем Федецький: "Це тільки перший тур. Нам під силу все виправити"

23 липня 09:00
Переглядів: 178
Федецький

У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» капітан команди Артем Федецький поділився емоціями після матчу та проаналізував перший тур для «зелено-білих», в якому вони поступились «Олександрії» з рахунком 0:2.

«Звичайно, емоції неприємні. Програли стартовий матч, тим паче, вдома. Звісно, хотілось почати краще. «Олександрія» нас добре розібрала, зрештою, як і ми їх. Знали, що будемо грати першим номером. Проте, необхідно створювати трішки більше моментів в атаці. Всі засмучені після матчу, але це тільки перший тур, все ще попереду. Хтось згадає, що минулого сезону починали так само, але не варто опускати руки. Все можна виправити. Прикро, що програли при своїх вболівальниках, прийшло чимало людей нас підтримати. Будемо намагатись виправити ситуацію в наступній грі», – каже Федецький.

«Ми весь час грали першим номером. Можливо, десь були допущені тактичні помилки, технічний брак, але не сказав би, що фізично «Олександрія» краще виглядала за нас».

«Я не люблю програвати, як і команда. Всі були засмучені, але просили хлопців зробити правильний аналіз. Таке футбольне життя. Звичайно, коли перемагаєш, то і дихається легше, і підготовка проходить краще. У нас хороший колектив і думаю, ми це переживемо. Ми ще не з таких ситуацій виходили. Нам під силу все виправити», – додав капітан

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: