Артем Федецький: "Відразу побачив позитив в очах хлопців"

18 червня 09:22
Переглядів: 230
Федецький

Із завершенням відпустки, для гравців «зелено-білих» розпочався складний період передсезонних зборів. Однією із найголовніших складових підготовки є поновлення фізичних кондицій, якій тренерський штаб зазвичай виділяє левову частку часу. У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» капітан львів’ян Артем Федецький розповів чи готова команда до початку зборів та оцінив спаринг-партнерів з якими «левам» доведеться зіграти на перших двох етапах підготовки до нового сезону.

«Відразу побачив позитив в очах хлопців. Мені здається, той настрій, який у нас був у роздягальні, у робочому процесі зберігся ще із минулого сезону. У команди будуть нові завдання, до виконання яких необхідно бути максимально підготованими. Хлопці із задоволенням повернулись до роботи та морально готові до початку зборів. Думаю, передсезонний період ніхто не любить, але він справді дуже потрібний», – каже Федецький.

«Спаринг – завжди відповідальніший за будь-яке тренування. У першій частині підготовки будуть робити акцент на фізичні кондиції, щоби закласти фундамент на майбутній сезон. Тому суперники з якими маємо зіграти є досить непоганими, зустріч з ними буде така собі перевірка для нас. Вони допоможуть команді втягнутися у роботу та краще підготуватись до наступного, складнішого етапу зборів. Матч проти «Прикарпаття»? Це буде звичайний спаринг. Неприємний осад після зустрічі з ними лишився, проте, варто відділяти офіційні поєдинки від товариських. Перемагати хочеться завжди, але спаринги ми розглядаємо тільки як підготовку до сезону».

«Говорив це раніше і повторюсь, що нам потрібно максимально зберегти ту команду, яка була наприкінці минулого чемпіонату. У нас дуже хороший колектив. Щодо підсилень, то вони звичайно будуть. Я і команда допоможемо кожному якнайшвидше влитись у наш колектив. Головне, аби новачки були хорошими людьми та допомагали «Карпатам» у майбутньому досягати високих результатів». 

«Дербі? Думаю, це буде шалений по емоціях матч. Хоч команда і носить назву «Львів», проте, клуб номер один для цього міста – «Карпати». На словах можна чимало говорити, а на футбольному полі всі мають довести, що команда у Львові є одна», – резюмував капітан «зелено-білих».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: