Артем Філімонов: "Четвертий арбітр не раз кричав, щоб мене вилучали"

03 травня 08:50
Переглядів: 168
філімонов

Півзахисник «Карпат» Артем Філімонов прокоментував суддівство у матчі з «Зіркою»

«У нас не було ніяких передумов до поразки від «Зірки»: ми добре підготувалися до гри, в підсумку забили важливий швидкий м'яч. Проте пізніше почався суддівське свавілля. Навіть важко описати це, коли ми отримали і пенальті, і видалення, і низку неоднозначних рішень в нашу сторону. 

Вже з п'ятої хвилини арбітр присадив мене на жовту картку за пересічний фол... А потім всі кажуть, що Артем Філімонов — самий грубий гравець в Україні. Але однозначно після першого фолу суддя повинен спочатку винести усне попередження, а не виписувати жовту картку.Тим більше, фол не був таким великим і небезпечним, щоб тягнув на жовту. 

Більше того, пізніше з'ясувалося, що судді вже мали намір дати мені другу жовту картку і видалити. У другому таймі люди з лавки запасних говорили мені, що четвертий арбітр не раз підказував головному рефері, щоб мені дали повторне попередження. 

Особливо коли ми з футболістом «Зірки» пішли в обопільний підкат, четвертий суддя кричав, щоб мене видаляли... Природно, і тренер все це чув, тому вирішив убезпечити мене від видалення і замінив у перерві. Так що не встигли видати мені червону картку, зате потім судді знайшли Дитятьєва. 

Особисто я не звик нарікати на арбітраж, але в даному випадку це повне неподобство: як з вилученням, так і з пенальті», – сказав Філімонов. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: