Артем Франков: "Поки ніяк не вирішується ситуація з позовом "Карпат" в "цивільний суд"

09 березня 21:45
Переглядів: 153
Франков

Головний редактор журналу «Футбол» і член Виконкому ФФУ Артем Франков в своїй авторській колонці розповів про рішення у справі «Олімпіка» і «Карпат», а також про позов львів'ян до суду.

- На закінчення із задоволенням помічаю, що вдалося домовитися, і головний тренер збірної України Андрій Шевченко отримає гравців в своє розпорядження не в понеділок, 20 березня, а в суботу, 18-го; останній же тур першої стадії чемпіонату України наполовину пройде в п'ятницю 17-го - матчі за участю «Дніпра», «Динамо» і «Шахтаря». Важливість гри з хорватами і важливість якісної підготовки до неї переоцінити неможливо, так що - добре!

Апеляційний комітет ФФУ розглянув скаргу «Карпат» щодо перенесеного матчу з «Олімпіком» і ухвалив - грати, скасування того матчу дійсно булу викликано форс-мажором. Ось тільки донеччанам все ж належить відшкодувати львів'янам витрати на попередню поїздку до Сум - наскільки нам відомо, 100 тис. грн., Тобто трохи менше чотирьох тисяч зелених у.е. «Шахтар» і «Динамо» не збираються подавати апеляції з приводу їх кубкових матчів з метою" роздягнути" опонентів або вже пізно? Але ці-то впораються, вони спокійні, а ось з «Карпат» станеться ще і в Лозанну сходити за відомого приводу - дорога там протоптана, а двадцятка тисяч доларів застави на відшкодування судових витрат, судячи з усього, не гроші.

На жаль, поки що ніяк не вирішується ситуація з позовом «Карпат» в «цивільний суд», чи то пак суд загальної юрисдикції. Точніше, там відразу два позови, але оспорювання умов контракту з Гудимою це добре, а от скасування Франківським районним судом рішення Палати по вирішенню суперечок... Продовжуємо впевнено і безстрашно сподіватися на добру волю і розум керівників львівського клубу, хоча далі буде, напевно, визнати непередбачуваним. Ще й термін ультиматуму з боку КДК ФФУ закінчується днями!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: