Артур Діма: "Потрібно працювати ще більше, щоб дебютувати вже в офіційному матчі"

05 липня 11:40
Переглядів: 137
Артур Діма

Товариський матч проти «Прикарпаття» завершився перемогою «зелено-білих» з рахунком 2:0. Підопічні Олега Бойчишина знову зіграли змішаними складами, зокрема, наставник «левів» надав ігровий час і молодим футболістам. У другому таймі за першу команду «Карпат» дебютував нападник Артур Діма, який останній сезон провів у молодіжному складі. У коментарі для Інформаційного центру клубу молодий форвард поділився враженнями від власного дебюту та загалом від контрольної гри з «Прикарпаттям».

«Команда перемогла, результат позитивний – отже, ми непогано зіграли. Я дуже радий, що мені дали шанс дебютувати за основний склад «Карпат». Проте, це тільки товариська гра. Потрібно працювати ще більше, щоб дебютувати вже в офіційному матчі», – каже Артур.

«Колектив дуже хороший, мене тепло прийняли. Старші футболісти завжди беруть шефство над молоддю, тому всі допомагають та підказують».

«Різниця з молодіжним чемпіонатом? Думаю, у фізичному плані підготовка дуже схожа. Вважаю, головною відмінністю є те, що тут все відбувається набагато швидше, зокрема, у роботі з м’ячем», – резюмував карпатівець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: