Автоекстремали перевіряли ралійні машини на швидкісних ділянках Львівщини

06 жовтня 17:33
Переглядів: 403
авторалі

На Львівщині організували навчально-тренувальні збори для майстрів автомобільної справи і водночас започаткували «Кубок Дрогобиччини».

Ралісти вигнали своїх «сталевих коней» на спортивну арену після тривалої перерви. Тож у пріоритеті не показати надзвичайний результат, а знайти спільну мову з напарником і машиною. Гасали у тестовому режимі.

Штурманка ралійного екіпажу Анастасія Макова розповідає: «У нас нова коробка передач. Треба звикнути, як вона працює. В приницпі, там все не таке, як звикли. Тому вистачає, чому вчитися».

Важливо, аби у робоче русло легко влилися усі члени команди. Чемпіон України Олександр Козлов жартує: «Механіки теж мають згадати, як гайки закручуються, в яку сторону».

Точка відліку ралійних перипетій ‒ село Новий Кропивник на Дрогобиччині. Автовідчайдухи мчали 2 кілометри через Рибник і Перепростиню та назад. На цьому гравійному динамічному відтинку і «оновлювали рефлекси».

Для більшості учасників ця траса не нова. Спортсмени уже ганяли нею «залізних звірів» під час «Ралі Галіція» та «Зимових вершин». Щоправда, тоді покриття було дещо іншим. Олександр Козлов розказує: «От хочемо спробувати різну резину, плюс настройки амортизаторів. Ну і, як завжди, провірити, чи взагалі машина їде».

Пілот ралійного екіпажу Євген Коршиков каже: «Насамперед, працюємо над собою. Оскільки досвіду на гравійному покритті небагато, ці тести мають для мене велике значення. Із кожним заїздом я все більше зближаюся з цією точкою відриву, скажемо так. Я дуже задоволений тестами».

А вже цього вікенду у Снятині відбудеться останній етап національної першості ‒ ралі «Трембіта», до якого і готувалися спортсмени. Адже траса на Франківщині буде схожою до тутешньої. А організатори сподіваються, що «Кубок Дрогобиччини» у майбутньому стане міжнародним.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: