Автофани "Карпат" проведуть футбольний турнір

18 вересня 22:25
Переглядів: 128
Автофани

Активні уболівальники «Карпат», які на автомобілях супроводжують автобус з футболістами з бази на стадіон та вирушають на виїзні матчі, у неділю, перед поєдинком «зелено-білих» проти харківського «Металіста», проведуть турнір пам’яті побратимів. Футбольні матчі відбудуться на майданчику зі штучним покриттям біля службового входу до стадіону «Україна». 

«Минулого року ми проводили турнір пам’яті нашого друга Олега Шалати. Але так сталося, що зараз ми будемо вшанувати пам'ять усіх автофанів, яких вже з нами нема – Кості Медведєва, Ростика Нагачевського, Мар’яна Пільчака та Віктора Артамонова. На турнір запросили батьків та дружин наших друзів» – розповідає організатор турніру Андрій Булавка, більш відомий під прізвиськом Шеф. 

«Турнір буде проводитися в такому ж форматі, як і торік. Участь візьме шість команд – дві представлятимуть автофанів, зіграють також команди ЗІКу, «Реанімація», «Бандерштадт» та LCF. Після турніру усі учасники відправляться на футбол, підтримувати «Карпати» у матчі проти «Металіста» – підсумував Шеф.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: