Автографи від Ігора Худоб’яка та Дениса Кожанова

19 вересня 22:23
Переглядів: 146
худобяк кожанов

Ігор Худоб’як та Денис Кожанов повернулися до Львова після тривалого перебування за межами Галичини. Повернулися в «Карпати» – команду, з якою вони разом переживали і тріумфи, і невдачі, де вони заявили про себе футбольній Україні, звідки отримали запрошення до національної збірної.

У четвер ввечері тепер вже досвідчені виконавці, за плечима яких немало матчів на найвищому рівні, хоч і втомлені після тренування, але все ж задоволені, сиділи за скляним столиком магазину «Фанат» в оточенні великої кількості фанатів. 

О 19:00 якраз розпочиналася традиційна автограф-сесія, господарями якої і стали Денис з Ігорем. Гості – це кілька сотень уболівальників, які приходили хто з блокнотами чи м’ячами, хто з прапорами чи вимпелами, а хто і взагалі приволік з собою величезну кіпу журналів, газет та програмок із фотографіями Ігоря Худоб’яка – довелося розписуватися на кожній. А хто прийшов без нічого, теж не залишився обділеним. Організатори проекту підготували спеціальні листівки із портретними фотографіями обох гравців, одягнених в нові, червоно-чорні футболки.

Власне, саме їх, футболки із нової колекції, з горизонтальними червоними та чорними смугами, кожен відвідувач «Фанату» міг придбати із 20 % знижкою – така промоція тривала лише годину, на час проведення автограф-сесії. 

Кілька сотень разів, намалювавши свої підписи та отримавши позитивні настанови на матч із харківським «Металістом», карпатівці роз’їхалися по домівках. Вони, як і уболівальники з автографами, мають ще кілька днів аби максимально ефективно підготуватися до неділі, коли й відбудеться надзвичайно важливий для «зелено-білих» поєдинок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: