"Балкани" та "Рух" розсудить киянин

09 серпня 19:50
Переглядів: 148
суддя

Київський рефері Ігор Бич уперше працюватиме головним арбітром у матчі за участі винниківської команди, відколи «рухівці» виступають на професійному всеукраїнському рівні.

Раніше у Другій та Першій лігах українського футболу Ігор Бич стикався з «Рухом», перебуваючи в бригадах арбітрів четвертим суддею. Цього разу для нього відбудеться своєрідний дебют – у суботу, 11-го серпня, у селі Зоря Саратського району Одеської області він виведе на футбольне поля місцеву команду «Балкани» та гостей із Винників.

Рефері зі столиці України Ігор Бич, якому менше місяця тому виповнилося 28 років, перші кроки у футбольному суддівстві робив 2009-го року, коли розпочинав з ігор регіональних змагань. Із 2010-го до 2015-го він обслуговував поєдинки Дитячо-юнацької футбольної ліги України та аматорських турнірів різного рівня. Через рік після цього киянин працював і на поєдинках колективів U-19 української Прем’єр-ліги. Того ж 2016-го Ігор Бич набув професійного статусу та дебютував у Другій професійній лізі України. А зараз уже його призначають і на поєдинки Першої ліги.

Під час суботньої зустрічі в Зорі Ігореві Бичу допомагатимуть асистенти арбітра – Денис Кєскюла з Павлограда Дніпропетровської області та Сергій Соботюк із Житомира. Четвертий арбітр – Ігор Горбань з Одеси. Директор матчі та спостерігач арбітражу – Сергій Скрипак, який представляє Київську область.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: