БАТЕ: "Карпати" не надали необхідні гарантії майбутнього спарингу

09 лютого 15:00
Переглядів: 133
гол

Борисовський БАТЕ виступив із заявою щодо звинувачення в зриві спарингу в Туреччині з боку львівських "Карпат".

"Наш клуб з подивом сприйняв заяву, розміщену на офіційному сайті ФК" Карпати "(Львів), щодо зірвався контрольного поєдинку між нашими командами в Туреччині. Вважаємо за необхідне донести до громадськості своє бачення ситуації.

В даному матчі "Карпати" були приймаючою стороною. Проте, всупереч усталеній міжнародній практиці, клуб зі Львова не надав ФК БАТЕ гарантій майбутнього спарингу, готовності ігрового поля, наявності кваліфікованої суддівської бригади.

Крім того, домовленість про проведення всіх товариських зустрічей, які проходять в рамках навчально-тренувальних зборів у Туреччині, наш клуб скріплює за допомогою підписання відповідного матчевого контракту. Однак між нашим клубом і ФК "Карпати" ніяких юридичних угод про проведення товариського матчу підписано не було. Про оформлення відповідних документів з боку ФК "Карпати" не було нічого відомо також і організатору навчально-тренувальних зборів ФК БАТЕ в Туреччині.

З огляду такої невизначеності нами було прийнято рішення відмовитися від проведення даного поєдинку і заздалегідь скорегувати плани на 10 лютого. Вважаємо, на цьому ситуація вичерпана", - йдеться в заяві БАТЕ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: