Білорусь - Україна - 0:2. Післяматчева прес-конференція Михайла Фоменка

10 жовтня 09:27
Переглядів: 272
фоменко

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі відбіркового циклу чемпіонату Європи 2016 року зі збірною Білорусі (2:0).

- Михайле Івановичу, вітаємо Вас та команду з перемогою! Як ви прокоментуєте кінцівку матчу, коли нашій команді вдалося забити два переможних голи? Чи це фортуна?

- Був пророблений великий обсяг роботи. У нас були великі проблеми у плані функціонального та емоційного стану гравців. Гра чемпіонату України "Динамо" - "Шахтар" забрала дуже багато сил і емоцій у футболістів. Ми зібралися 6-го числа, у нас було всього два дні для підготовки до гри. Ми намагалися відновити хлопців. Дуже багато було співбесід з гравцями, теорії. Хлопці вийшли на гру - включилися з перших секунд і заробили цей результат.

- Гра забувається, а результат залишається. Що відбувається з командою, яка не демонструє колишньої гри?

- У попередньому відборі команда продемонструвала героїзм. Але хлопці поступилися у Франції, це коштувало їм виходу на чемпіонат світу. До того ж, військові дії в країні. Це непростий період для нас. Те, що футболісти роблять - велике їм спасибі за це. Усі звикли, що у нас все так просто, всі все знають і вміють.

- Чи здивувала вас сьогодні збірна Білорусі по грі?

- Складно сьогодні кого-небудь здивувати. Всі команди мають багато інформації одна про одну. Готувалися до гри, переглянули приблизно 6-7 ігор. Не можна сказати, що у білорусів є стабільний склад, вони використовують ротацію гравців. Тому довелося переглядати безліч поєднань різних футболістів суперника. Те, що ми очікували, те й побачили в грі.

- Як команда буде готуватися до майбутнього матчу зі збірною Македонії у Львові?

- Важка буде ніч. Потрібно ще дістатися до Львова. Поки долетимо, поки поселимося, поки хлопці виспляться. Завтра будуть тренуватися ті люди, які не грали у сьогоднішньому матчі. А ті, хто грали, будуть відновлюватися. На гравців чекає теорія плюс одне передігрове заняття.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: