БК "Франківськ-ІФНМУ" показав вражаючі результати на турнірі в Угорщині.

11 липня 15:42
Переглядів: 172
Франківськ

Минулими вихідними баскетбольний клуб «Франківськ-ІФНМУ» прийняв участь у престижному турнірі серії “Мастерс” в Угорщині з баскетболу 3 на 3, де зумів зупинити досить іменитих суперників, серед яких команди Хорватії та Сербії.

В перший ігровий день наша команда приймала участь на одному з етапів «Decathlon B33 Tour 2018». Цей турнір став відбірковим до фінальної частини чемпіонату Угорщини, повідомляє WestNews. «На цьому відборі слабких команд не було. Відзначу, що ми виграли у команди з міста Загреб. Не так давно цей суперник вибив в чвертьфіналі турніру на Кіпрі нашу Національну збірну України. Відтак, ми потрапили до четвірки найсильніших, яка й продовжила боротьбу на наступний день у фіналі угорського чемпіонату», – розповів WN гравець БК «Франківськ» Дмитро Неволін. В фінальній частині Чемпіонату Угорщини приймали участь 12 команд. Серед учасників – серби, основана команда, щоправда без свого лідера Дюшана, але з основними ТОП-гравцями. Окрім того, брала участь команда Угорщині. Це той суперник, який вибив українську національну команду під час кваліфікації на Євро).

«Власне, ми таки здобули перемогу над угорцями, добре з ними розібралися. Далі – була гра проти сербів. Спершу, ми вигравали – 13:12, але нам не вистачило фізичних кондицій. Все ж таки, це топові команди Європи, а ми грали другий день поспіль. Тим не менше, ми отримали хороший досвід, адже нашими суперниками були команди, які регулярно беруть участь в «Мастерсі», – каже Дмитро Неволін. У підсумку, команда з Івано-Франківська посіла восьме місце. До складу нашої команди, окрім Наволіна, входили Денис Спиридонов, Микола Полюляк та Антон Давидюк. До слова, в турнірі в Угорщині також приймала участю жіноча збірна України (U-18, 3х3). Вона зіграли три гри з командам Угорщини, Румунії та Австрії (усі троє – національні команди своїх країн).

«Це були старші команди, а наші дівчата грали молодіжним складом. Тим не менше, дівчатка отримали хороший досвід в рамках підготовки до кваліфікації на чемпіонат Європи», – наголосив Дмитро Неволін, який, по сумісництву, також обіймає посаду тренера збірної України. Щодо подальших планів, то БК «Франківськ-ІФНМУ» планує прийняти участь на ще одному турнірі «Пре-мастерс» або в Польщі, або в Чехії. Із місцем наразі хлопці визначаються. Додамо, що наша команда виступає підтримки міського голови Івано-Франківська Руслану Марцінківа та Федерації баскетболу України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: