Богдан БЛАВАЦЬКИЙ: "Когось виганяють і після трьох поразок, мене ж "терпіли" до дев’ятої"

22 вересня 13:20
Переглядів: 517
Default Image

Вже колишній тренер бурштинського «Енергетика» Богдан Блавацький дав ексклюзивний коментар «УФ».

— Не було результату, це основна причина моєї відставки. А якщо взяти глобальніше, то будь-якому тренеру, який працюватиме у Бурштині, результат зробити буде складно, якщо не будуть зроблені кардинальні зміни у селекційній роботі. Керівництву треба вирішити: або вони приречені на боротьбу за виживання і займатимуть місця в районі 13-14-го, або, за умови, що вони бажають чогось серйознішого, то треба налаштовуватися на зміни, які я не встиг зробити.

— Коли вас запрошували, чи були обіцянки керівництва іншими?

— Ми з тренерським штабом завдання на сезон виконали, залишились у першій лізі. Тепер же стартували непогано, але згодом пішла череда травм, яка наклалася на повну відсутність селекції. Тільки в останній момент ми змогли заявити групу футболістів та більш-менш вирівняли цю ситуацію..

— Які найближчі плани?

— Зараз їдемо з дружиною до турфірми підбирати варіант відпочинку. А що стосується майбутнього працевлаштування, то в наступній команді, а вона буде, я в це вірю (сміється), повинна бути наукова група, селекційна служба, щоб ці всі проблеми не лягали на плечі головного тренера.
 
Та попри все хочу подякувати керівництву «Енергетика» за терпіння: когось виганяють і після трьох поразок, мене ж «терпіли» до дев’ятої. Також хочу вибачитися перед уболівальниками.
 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: