Богдан БЛАВАЦЬКИЙ: "Непорозумінь із Пташником не було"

20 квітня 00:04
Переглядів: 395
Default Image

Новий тренер бурштинського "Енергетика" Богдан Блавацький довгий час пропрацював у Польщі тренуючи команду «Спартакус» із польської Шароволі, переможця минулорічної Любельсько-Підкарпатської ліги четвертого за рангом тамтешнього дивізіону. Ось із цього ми й розпочали розмову.
 
— Богдане Ігоровичу, ви тривалий час пропрацювали у Польщі, до того ж доволі успішно - виборовши путівку до місцевої другої ліги. Потягнуло додому?
— Річ у тім, що власник "Спартакуса" продав акції клубу люблінському „Мотору” і я перейшов працювати до цієї команди. На жаль, ні рівень інфраструктури, ні рівень гравців не давав змоги працювати в тому руслі в якому я звик, а саме — виконуючи серйозні завдання. Для мене це стало непоганим уроком і я відтепер встановив для себе правило: не працювати там, де для плідної роботи не створені умови.
 
— А як виник варіант із Бурштином?
— Цей варіант був ще в листопаді минулого року, але з якихось причин перемовини загальмувалися. Близько півроку я був без роботи. Зараз для тренерів узагалі важка ситуація — команд мало, а тренерів багато (сміється). І ось нещодавно мені зателефонував Мирослав Лотоцький (президент "Енергетика" — Прим.авт) і запропонував очолити команду. Я відповів згодою.
 
— Раді повернутися додому?
— Ну, звісно радий. Загалом, то мені було не так вже й далеко їздити із Польщі додому, але тепер буде ще ближче. До того ж, я радий тому, що маю можливість попрацювати у команді з нормальним фінансуванням, з якою можна виконувати певні завдання, а не вирішувати проблеми, які тренер не має вирішувати.
 
— А з попереднім тренером Сергієм Пташником спілкувалися?
— Так, звісно. Ніяких непорозумінь у цьому плані немає. Ми давно один одного знаємо. Сергій Володимирович приходив на наш матч із ФК „Львовом”, ми з ним спілкувалися. Наскільки я знаю, Мирослав Ількович пропонував йому залишитися працювати в тренерському штабі, але він відмовився. Пам'ятаю, свого часу, коли мене змінювали на ішого тренера він мені сказав: "Не ображайся Богдане. Це така робота, можливо, колись ти мене зміниш".
 
— В якому стані прийняли команду?
— Команда в нормальному стані. Звісно в першу чергу хотілося б підвищити загальний рівень гравців за рахунок роботи на трансферному ринку, але це ще попереду. Також шкода, що не вдалося попрацювати в команді упродовж зимовго підготовчого періоду, аби мати змогу втілити в життя якісь свої задумки, напрацювання, але то таке. Нині про це немає сенсу говорити.
 
— Уже визначили коло проблем над якими треба працювати?
— В першу чергу це напад. У нас окрім того, що недостатня кількість нападників та ще й Гордієнко травмований. Також треба працювати й над награванням атакувальних дій. Із захистом у цьому плані значно краще.
 
— З завданням на цей сезон усе зрозуміло - залишитися у першій лізі, а щось говорив президент з приводу завдань на наступний чемпіонат?
— Давайте поки не будемо так далеко забігати. Наразі у нас важлива зустріч із прямим конкурентом кіровоградською "Зіркою" — про це й думаємо.  Підопічні Бузника дуже непогана нині команда...
 
— Та ще й зла після поїздки до Овідіополя...
— Так, перша ліга нині дуже цікавий турнір. Багато рівних команд про що свідчать і недавні поразки лідерів. Тому будемо поки що міруквати, як вирішити завдання цього сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: