Богдан Нікішин – переможець турніру найсильніших шпажистів України

31 грудня 14:00
Переглядів: 152
Богдан Нікішин

У Києві відбувся турнір найсильніших шпажистів України. Як водиться, проходили змагання в два тури, а переможці та призери визначалися за підсумками обох стадій турніру.

Як інформує офіційний сайт Федерації фехтування України, у перший день змагань четвірку найсильніших склали дніпропетровець Богдан Нікішин (на фото) та кияни Ігор Рейзлін, Руслан Тимошенко і Всеволод Дьяченко.

У півфіналі Тимошенко здобув перемогу над Дьяченко (15:11), а Нікішин виграв у Рейзліна (9:5). Фінальний поєдинок Тимошенко – Нікішин закінчився з рахунком 15:12 на користь останнього.

Переможцем другого туру змагань став киянин Євген Макієнко. У фіналі він одним уколом переміг Нікішина (15:14). За третє місце в цей день боролися Анатолій Герей (Ужгород) і Всеволод Дьяченко. У підсумку сильнішим виявився Дьяченко (15:9).

За підсумками двох днів змагань звання найсильнішого шпажиста України завоював Богдан Нікішин, на другому місці Всеволод Дьяченко, а на третьому – Дмитро Карюченко (Харків), який хоч і не потрапив до четвірки найсильніших ні в один з днів, завоювавши 9-е і 5-е місця, тим не менш за сумою зайнятих їм місць виявився вище своїх опонентів.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: