Богдан Прим’як проявив характер і став чемпіоном України

30 червня 16:30
Переглядів: 160
стрільба з лука
У Львові на лукодромі «Динамо» впродовж 22-26 червня 2015р. проходив чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів – спортсменів віком до 20 років.

В змаганнях серед хлопців чемпіоном України несподівано став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Богдан Прим’як. У кваліфікації Богдан показав лише тридцятий результат, тому на шляху до фіналу йому довелося долати доволі сильних опонентів, як-от Антона Комара 6:4, Олега Дроженця (обоє з Рівного) 7:3, Микиту Кравчука (Харків) 7:3,Остапа Бучака зі Львова 6:0. У вирішальному поєдинку Богданзустрівся з іншим львів’янином Ярославом Філясом. Основна частина дуелі закінчується з рахунком 5:5. У додатковому пострілі також нічия 7:7, але постріл Богдана був якісніший – його стріла лягла ближче до геометричного центру мішені, отож він чемпіон!
 
Невдало виступив у Львові один з лідерів юніорської збірної України, другокурсник училища Максим Попович. Вже у 1/16 фіналу Максим поступився своєму земляку Остапу Бучаку 5:6 (за додатковим пострілом) і вибув зі змагань. Проте максим зумів реабілітуватися у командних змаганнях. Разом із Соломією Трапезніковою (вип.2015р.) він переміг у міксті, а з Михайлом Маликом та Михайлом Островським також у командному турнірі серед хлопців.
 
Серед дівчат чемпіонкою України стала львів’янка Наталія Лук’янова. У півфіналі та фіналі Лук’янова послідовно, з однаковим рахунком 6:0 перемогла цьогорічних випускниць училища Соломію Трапезнікову та Соломію Гнип. Отож, уТрапезнікової «бронза» (в поєдинку за ІІІ місце Соломіяперестріляла львів’янку Олену Баранюк 6:2), у Гнип – срібна медаль.
 
У командному турнірі львівське тріо у складі Лукянової,Трапезнікової і Гнип не залишило жодних шансів своїм суперницям і заслужено стало чемпіонками України.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: