Богдан Семенець: "У першій лізі "Тернопіль" вже став своїм"

15 жовтня 11:56
Переглядів: 262
Семенець

Форвард тернополян поділився враженнями про дебют своєї команди в першій лізі.

У нинішньому сезоні зухвалими виявилися дебютанти першої ліги. Гірник-Спорт, дніпродзержинська Сталь і Тернопіль розмістилися в першій четвірці. Це говорить багато про що. Одним з порушників спокою став нападник Тернополя Богдан Семенець, який забив у чемпіонаті вже 7 м'ячів, а ще один раз він засмучував суперників в Кубку України. Причому всі голи Богдан провів з гри. Адже все могло скластися по-іншому. На початку нинішнього року контракт Семенця з клубом був розірваний, і він збирався навіть покинути команду. Але потім сторони все-ж владнали нові формальності, і форвард знову забиває за Тернопіль. І робить це регулярно.
 
- Незважаючи на те, що пройдено трохи більше третини дистанції, можна сказати, що Тернопіль вже став своїм у першій лізі?
 
- Якщо дивитися на турнірну таблицю, то думаю, що так. У першій лізі ми вже стали своїми. Наша команда грає легко, забиває чимало, вірю в те, що ми приносимо радість уболівальникам.
 
- Як для дебютанта - четверте місце виглядає вражаюче. Але в якому з проведених матчів у команди були найбільші проблеми?
 
- На мій погляд, найбільш важко було в Кіровограді, де ми поступилися - 1:5. Просто у нас були проблеми зі складом. Дискваліфікований був Ігор Курило, а це наш основний захисник. Попереду не вистачало Василя Чорного, так що з цими проблемами впоратися ми не зуміли. Тим не менш, навіть в таких обставинах мені і там вдалося забити м'яч, який я вважаю найкрасивішим в нинішньому сезоні. Після того, як захисники намагалися вибити м'яч подалі від своїх воріт, я зумів потім зловити його, і з льоту точно пробити в дальній від себе кут.
 
- На сьогоднішній день ви серед кращих бомбардирів ліги. Відчуваєте, що за вами стали уважніше стежать?
 
- Чесно кажучи, важко сказати, так це, чи ні. Поки виходить - забиваю. Але не сказав би, що навіть зараз опоненти проявляють до мене підвищену увагу. Просто так вийшло, що я вже забив стільки м'ячів. Причому говорю відверто, в турнірну таблицю не дивлюся.
 
- Пам'ятається, взимку ви навіть хотіли йти з команди. Що там сталося?
 
- Та нічого особливого там не було. Просто у мене закінчився контракт, і були причини, щоб змінити обстановку. Але тоді я не міг перейти в іншу команду, оскільки клуб вимагав за мене компенсацію.
 
- Говорили, що вона була на рівні 150 тисяч гривень ...
 
- Так, але це гроші, витрачені на мою підготовку, адже 23 роки виповнилося вже по ходу чемпіонату, і влітку я міг би стати вільним агентом. Повірте, навіть 150 тисяч гривень для команд другої ліги сума чималенька. Але в підсумку з клубом вдалося досягти компромісу, і я підписав нову угоду. Думаю, що задоволеними залишилися обидві сторони.
 
- В Тернополі не тісно двом командам першої ліги?
 
- Ні, ніяких конфліктів з цього приводу у нас з Нивою немає. Але не скажу, що я тісно з кимось спілкуюся з їхньої команди. Такого немає, просто так вийшло.
 
- У Ниви в останні роки виникали фінансові труднощі, її гравці раз у раз звертаються в різні інстанції з приводу боргів. У Тернополя з цим є проблеми?
 
- А у кого їх зараз немає? Просто в країні зараз дуже важка ситуація, тому переважна більшість клубів мають фінансові проблеми. Але не скажу, що в Тернополі вони великі. Є деякі витрати в цьому плані, але це не те, про що треба говорити. Затримки викликані саме факторами нестабільності в країні, так що можна і почекати.
 
- В неділю у вас непроста гра з Геліосом. Василь Івегеш вже почав готувати до цієї гри?
 
- Поки що ні, все йде як зазвичай. Після Чернігова отримали вихідний, а тепер працюємо в звичайному ритмі. Геліос, так Геліос. В принципі. Ми можемо грати з усіма.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: