Богдан СТРОНЦІЦЬКИЙ: «У П’ятова виходило все»

07 лютого 09:35
Переглядів: 445
strontsitskyy

Товариський матч між національними збірними України та Норвегії – 2:0 під керівництвом нового головного тренера Михайла Фоменка для «СПОРТИВКИ» аналізу екс-голкіпер «Карпат» Богдан Стронціцький.

-Приємно, що збірна України стартувала цього року з перемоги. І хоча помітно, що ще не все їй вдавалося, бо всі українські клуби знаходяться на тренувальних зборах, все-таки гравці показали характер. В окремих моментах проглядалася хороша та змістовна гра у виконанні нашої команди.

Звичайно, що Михайло Фоменко хотів дати всім зіграти. Спочатку Україна контролювала гру, м’яч, але всередині другого тайму, коли було зроблено більше 60 відсотків замін, зламалася гра і концентрація.

Ті моменти, які виникали біля наших воріт – це грубі помилки гравців нашої задньої лінії. Це привело і до вилучення Мандзюка і до пенальті.

Андрій П’ятов зіграв добре. Звичайно, очікувалося, що норвежці гратимуть у притаманний верховий футбол, з масою навісів та стандартів. Тобто, що вони гратимуть у британській манері. Звичайно, що за 90 хвилин П’ятов помилився двічі на виході. Перший – на останніх секундах першого тайму, другий – на доданих секундах другого. У першому епізоді він відразу виправив свою помилку, кинувшись під ноги.

Загалом у нього все було під контролем, добре грав на виходах. Врятував, коли на нього виходив форвард норвежців. Ну й те пенальті, яке він взяв, каже саме за себе. Тому від нього віяло надією і у П’ятова виходило все.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
WIR написав
07 лютого 09:38
П’ятов молодець!!!!