Богдан ЖУК: "Дуже важливо, що «Говерла» виступає досить стабільно"

04 березня 22:54
Переглядів: 388
Default Image

Президент БК «Говерла» Богдан Жук поділився з клубною прес-службою своїми враженнями від виступу команди в сезоні 2010-2011, а також окреслив майбутні перспективи прикарпатського клубу.

 
Як загалом оціните виступ БК «Говерла» в сезоні 2010-2011?
 
На сьогоднішній день команда робить все, щоб виконати поставлене перед нею завдання. Але, щоб оцінити виступ у сезоні 2010-2011, треба дочекатися закінчення регулярного чемпіонату. Якщо взяти пройдених три кола, то грою команди я задоволений.
 
Враховуючи, що команда зараз стабільно перебуває в четвірці кращих учасників Суперліги, які завдання стоять перед нею на фініші чемпіонату?
 
На фініші чемпіонату завдання перед командою стоять такі ж самі, які стояли і перед стартом, – потрапити до плей-офф і посісти місце не нижче, ніж минулого сезону.
 
Що можете сказати про нинішній основний склад «Говерли»? Чи сильніший він за минулорічний?
 
Сьогоднішній основний склад ми формували з розрахунку на командну гру. Дуже важливо, що «Говерла» виступає досить стабільно, демонструючи при цьому командний баскетбол. Не менш важливо, що в колективі панує гарний мікроклімат та дружня атмосфера. Безумовно це робить команду тільки сильнішою.
 
Чи до снаги з таким кадровим потенціалом поборотися за один із комплектів нагород?
 
Кожна команда Суперліги мріє про нагороди. Чому б ні? «Говерла» довела, що вона може гідно грати з усіма командами першості, включаючи і лідерів чемпіонату. На кожну гру ми виходимо з однією думкою – перемогти!
 
Як оціните роботу тренерського штабу «Говерли» на чолі з Євгеном Мурзіним?
 
Наш тренерський штаб – це не тільки професіонали, але й фанати своєї справи. В Євгена Мурзіна своя методика тренувань, яка приносить результати безпосередньо в матчах. Так що тренери у нас на своєму місці.
 
У чому бачите причини слабкого виступу дублюючого складу «Говерли»?
 
Якщо говорити відверто, то вийшло так, що левову частку уваги ми приділили нашому основному складу, менше акцентуючи увагу на дублерах. З цього приводу вже було проведено не одну нараду з генеральним директором Андрієм Дроздовим і тренерами. Тож стараємося зараз зробити все можливе, щоб покращити турнірне становище дублюючого складу.
 
Чи плануєте подальшу модернізацію домашньої арени клубу?
 
Плануємо збільшити кількість сидячих місць у манежі Коледжу фізичного виховання за рахунок добудови трибун. Також у задумах є добудова роздягалень з душовими кабінами.
 
Як гадаєте, чи зможе манеж Коледжу фізичного виховання прийняти баскетбольні змагання, скажімо, європейського рівня?
 
Для того, щоб манеж Коледжу фізичного виховання зміг прийняти змагання рівня єврокубків, треба як мінімум зробити всі ті покращення, про які йшла мова у відповіді на попереднє запитання. Скажімо, паркетне покриття арени зроблене за європейськими стандартами, а от усе інше потребує модернізації.
 
Ваші побажання вболівальникам «Говерли»?
 
Хочу подякувати всім уболівальникам за активу підтримку та високий інтерес до баскетболу в місті івано-франківську. Дуже приємно бачити переповнений зал на кожному домашньому матчі БК «Говерла». Бажаю, щоб кожна гра команди проносила Вам масу задоволення та позитивних емоцій.
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: