Богдана Мацьоцька 38-ма на етапі Кубка світу в Австрії

16 січня 15:23
Переглядів: 457
Default Image

Косівська гірськолижниця Богдана Мацьоцька продовжує змагатися на європейських турнірах та континентальних кубках. Після серії вдалих виступів на етапах FIS Race, що відбувалися наприкінці минулого року, 21-річна спортсменка вперше у своїй кар’єрі взяла участь у одному з етапів Кубка світу, який проходив у австрійському Цаухензі. І дебют прикарпатської майстрині у змаганнях з супер-гіганту вийшов досить успішним.

Змагаючись з найсильнішими гірськолижницями світу, серед яких лідер загального заліку Кубка світа, американка Марія Риш, її титулована співвітчизниця Ліндсі Вонн, а також швейцарка Лара Гут. Проте Мацьоцька не розгубилася і зуміла досить непогано пройти складну трасу, показавши у підсумку 38-й результат. Варто додати, що усього у змаганням прийняли участь 53 спортсменки.

Гірські лижі. Кубок світу.
9 січня. Цаухенз (Австрія). Супер-гігант

1. Лара Гут (Швейцарія) 1:12.82
2. Ліндсі Вонн (США) + 0.53
3. Домінік Гізін (Швейцарія) +0.72
…38. Богдана Мацьоцька +9.21

А вже через три дні Богдана взяла участь ще у одному престижному змаганні – етапі Кубка Європи, який проходив у австрійському містечку Альтенмаркт. До слова, косівчанка вже змагалася у цьому сезоні на етапах цієї континентальної серії. Але якщо у середині грудня у швейцарському Сент-Морісі вона посіла 50 місце у швидкісному спуску, цього разу довелося задовольнятися тільки 74-ю позицією.

Гірські лижі. Кубок Європи.
12 січня. Альтенмаркт (Австрія). Швидкісний спуск.

1. Стефані Мусер (Австрія) 1:06.91
2. Ніколь Шмідтхофер (Австрія) + 0.12
3. Регіна Мадер (Австрія) +1.12
…74. Богдана Мацьоцька +7.25

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: