Богдана Мацьоцька "бронзова" призерка чемпіонату Франції

29 березня 15:40
Переглядів: 269
матцьоцька

Із Чехії — до Франції. Краща гірськолижниця України косівчанка Богдана Мацьоцька після відкритого чемпіонату Чехії взяла участь у юніорському та дорослому чемпіонатах Франції. Два дні поспіль наша спортсменка стартувала на трасах містечка Мерібель.

Позавчора, 27 березня, Мацьоцька виступила у юніорських змаганнях зі швидкісного спуску. Боротьба на трасі розгорнулася не на жарт. Із часом 1:23,77, українка усього на 0,32 секунди поступилася переможниці змагань Наталії Харт з Великобританії. Мало того, у цей часовий проміжок навіть втиснулася ще одна британка Дарсі Мід. Отож українка завершила день із бронзовою медаллю. Попри те, що на старт вийшли усього вісім спортсменок, кожна з них отримала у свій актив залікові пункти Міжнародної лижної федерації (FIS).

Наступного дня, тобто вчора, 28 березня, Мацьоцька стартувала у юніорських змаганнях вже з супер-гіганту. У цій надскладній дисципліні результат був уже скромніший — 11 місце із 23 учасниць. Також учора наша спортсменка вийшла на старт і дорослих змагань, цього разу — суперкомбінація. За підсумком двох спусків Богдана показала четвертий час із 23 учасниць.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: