Болгарія – Україна. А воно нам треба?

13 листопада 22:23
Переглядів: 523
Україна Болгарія

Завтра збірна України зіграє товариську гру в столиці Болгарії із місцевою збірною. В ситуації що склалась постає просте і логічне питання – А воно нам треба?

По-перше, немає головного тренера. Блохін вже не тренує, Заваров ніби тренує, хто буде тренувати, а Бог його знає. Проблема тренера зараз є основною і для команди немає значення проводять вони товариські ігри чи не проводять, викликають нових гравців чи не викликають, головне хто готує і до чого готує (боротись за вихід на ЧС-2014, чи підготовка до відбору на ЄВРО-2016).

Всі змирились, що Блохін не буде тренувати збірну, розпочались розмови, а хто очолить. Маркевич, Павлов, Заваров, і тут як грім серед ясного неба заява Конькова, а може Шева? Невизначеність з тренером негативно впливає на гравців, вони просто не хочуть викладатись. А чого їм викладатись на всі 100? Тренера нема, що робити далі ніхто не знає, а в хлопців є свої клуби, де їм платять зарплату, де є свої завдання і мета. І яким би патріотом гравець не був, але грати щоб грати він не буде.

Повернемось до наших баранів, перепрошую тренерів. Вже всі бачили Заварова тренером, і гравців він викликав і Погорілого відраховував. З’явилась ясність і у гравців, перед ким демонструвати свої вміння і навички. А це не тільки те як ти граєш на полі, але і як тренуєшся. Жоден тренер не ставитиме гравця за старі заслуги потрібно на тренуванні доводити, що ти кращий. І тут – Шева!!! Складається враження, що президент ФФУ замість розвивати футбол, збірну, вирішив все завалити. Для чого баламутити гравців і громадськість. Якщо вирішив запропонувати Шевченку тренерську посаду, пропонуй домовляйся, але в кулуарах. Виносити таке питання і про таку особистість на публічне обговорення до нічого доброго не приведе, тільки тиск на гравців і людей, що працюють із збірною збільшиться.

По-друге, зараз кінець осінньої частини чемпіонату України, вирішальні матчі в єврокубках, гравці сконцентровані на виступах за свої команди, щоб зробити заділ на весну в чемпіонаті і пробитись в єврокубкову весну. Ніхто з них не буде викладатись в Болгарії, щоб не отримати травму, ніхто не буде докладати максимум зусиль щоб зберегти ще сили на матчі клубу.

«Висмикування» гравців серед тижня з клубів на гру збірної - це щонайменше ІДІОТИЗМ. І там не гратимуть і тут виб’ються із тренувального процесу. А ми всі хочемо  щоб наші клуби успішно грали в Європі. Тому цьому складу гравців збірної цей матч абсолютно не потрібен. Інша ситуація була б якби викликали гравців з найближчого резерву: Худоб’яка, Бандуру, Морозюка, Ксьонза, Люльку, Кравцова. Вони б точно вийшли з бойовим настроєм, хоча б тому, що зіграють за збірну.

Нашим футбольним функціонерам перед тим як щось робити краще добре подумати, ніж приїжджати в Болгарію на матч щоб відбути номер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Аватар
Boyqo написав
13 листопада 22:34
Гнати треба всих київських і донецьких зі збірної і брати іноземного тренера. Чи вони вважають раз Шева так довго гра в Європі то вже іноземець. Певно Шеві на виборах добре заплатили і він буде в збірні безплатно тренувати.