Борчині Благиня та Остапчук отримали «Українського Сокола»

30 квітня 09:52
Переглядів: 430
Default Image

Відділення НОК України у львівській області за ініціативи його голови Миколи Кмітя визначили кращих спортсменів Львівщини у березні. Якщо кращими з кращих у січні та лютому стали дзюдоїст Сергій Дребот та борчиня Наталя Синишин, то у березні представники НОКу обрали одразу двох людей, які гідно захищали честь Львова та України на міжнародній спортивній арені. Ними стали борчині Юлія Остапчук та Юлія Благиня, які у березні на чемпіонаті Європи у Дортмунді вибороли для України золоті медалі.

Нагороду «Українського Сокола» та грошову премію спортсменки отримали з рук голови відділення НОК України у Львівській області Миколи Кмітя. Без належної уваги не залишися й тренери спортсменів Олег Сазонов та Андрій Пістун. Вони також отримали грошові винагороди.

Нагадаємо, нагорода «Українського Сокола»  є мистецьким витвором видатних львівських митців гутного скла, професорів Львівської національної академії мистецтв Олеся Звіра і Франца Черняка. Задум нагороди – важливі поняття для кожного українця – Український птах Сокіл та символ державності Тризуб.

Наразі львівські борчині Юлія Остапчук та Юлія Благиня готуватимуться до двох престижних турнірів в Україні, а згодом планують поїхати на чемпіонат світу в Туреччину, де і намагатимуться вибороти ліцензії на Олімпіаду у Лондоні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: