Борха Гомес: "Результат, який я досяг в "Карпатах", видно навіть в елітному іспанському дивізіоні"

14 січня 16:32
Переглядів: 104
Default Image

Перед від’їздом у піврічну оренду до іспанської «Гранади» Борха Гомес відповів на питання Інформаційного центру ФК «карпати»

 - Ти підписав угоду з іспанською «Гранадою». Що можеш сказати про цей клуб? Слідкував раніше за його виступами?
- «Гранада» хотіла мене придбати ще раніше, коли я добре проявив себе, виступаючи ще в Іспанії. Але «Карпати» виявилися наполегливішими. У Львові я ще більше виріс як футболіст, тому «Гранада» знову зацікавилася у моїх послугах. Зараз перед нею стоїть задача зберегти місце в Прімері і я готовий клубу в цьому допомогти.

- Що відчув, коли тобою зацікавився клуб іспанської Прімери?
- Змішані відчуття були. Це і радість, і гордість за себе. Тепер я розумію, що результат, який я досяг в «Карпатах», видно навіть в елітному іспанському дивізіоні. Там слідкують за чемпіонатом України загалом і «Карпатами» зокрема.

- «Гранада», попри те, що бажає зберегти місце в Прімері, лише на 5 очок відстає від зони єврокубків. Такого результату команда досягла за рахунок вдалої гри в захисті. Мабуть, це найсильніша ланка цього клубу. Не боїшся конкуренції?
- Звісно, ніхто не гарантує мені місця в основному складі. Але так було і в «Карпатах», коли я приїхав сюди. Однак через роботу на тренуваннях тренер побачив, що я можу грати в основі. Я це довів тут, тож чому не зможу довести цього ж там? До того ж разом зі мною гратиме мій друг Дієго Лопес, з яким ми знайомі ще з часів виступів за «Алькоркон».

- Який матч тобі найбільше запам’ятався за час виступів у «Карпатах»?
 - Одну гру важко виділити. Але, мабуть, найбільш емоційними були матчі з ПАОКом в Лізі Європи, якому ми ні в чому не поступалися, але все ж пройти його не змогли. Було дуже прикро. Також запам’яталася гра з «Металістом» на Кубок, коли ми перемогли 1:0. Ну і матч з «Динамо» на новому стадіоні. І нова арена, і вболівальники зробили ту гру незабутньою.

- Не прикро залишати Львів?
- Я йду в оренду на півроку. Тому цілком можливо, що я ще сюди повернуся. Але повинен зауважити, що сумуватиму за Львовом. Це дуже гарне місто, приємні люди. Я з першого дня перебування тут відчував себе наче корінним львів’янином. Все це допомогло мені швидко адаптуватися у місті. Але з іншого боку я повертаюся на батьківщину, що для мене також важливо.

- Що перед подорожжю на Піренеї хотів би сказати вболівальникам?
- Останній матч, який ми зіграли з «Динамо» (Київ), в мені розбудив якісь неймовірні емоції. Саме через підтримку львівських вболівальників. В такі моменти ти розумієш, що значить для тебе футбольний клуб, за який ти виступаєш. Тому хочу подякувати всім вболівальникам «Карпат» за підтримку як команди, так і мене особисто. Але я не прощаюся з ними, я кажу лише до побачення. Окремо хочу подякувати керівництву, що виконало всі умови мого контракту і дало мені можливість тут прогресувати. Президент клубу та генеральний директор посприяли тому, щоб моя кар’єра продовжилась в найкращій футбольній лізі Європи, за що я їм безмежно вдячний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: