Борха Гомез: "Я готовий грати за головну команду "Карпат"

19 березня 18:44
Переглядів: 284
Default Image

У грі молодіжних команд ПФК «Севастополь» та «карпати» іспанський захисник нашої команди Борха Гомез вперше вийшов на поле у карпатівській футболці. На полі він провів перші 45 хвилин, адже сьогодні 51-й номер «зелено-білих», швидше за все, буде в заявці і на гру основних складів.

– Гра мені сподобалася – ми багато володіли м’ячем, весь час тиснули на ворота суперника, мали дуже багато гольових моментів. От коли б ще трохи краще їх реалізовували, то кінцівка гри була б значно менш напруженою. Але й так добре, головне, що виграли. Ну а напруження на останніх хвилинах, це напевно, дуже добре для вболівальників. Адже їм завжди хочеться, щоб інтрига зберігалася до кінця. Що ж до результату, то нічия б була несправедливим підсумком для нашої команди. Ми ж всі 90 хвилин домінували на полі і ніяк не заслуговували на те, щоб втрачати очки. Тому, звичайно, наш воротар молодець, що зловив пенальті. Але з іншого боку, це ще одне свідчення того, що ми були значно сильнішими і мали перевагу. Адже у футболі щастить тим, хто сильніший.

– Ти сьогодні грав не в центрі оборони, а на лівому фланзі…
– Так вирішив тренер. В принципі я можу грати і на фланзі, ця позиція не є для мене чимось новим. Однак в центрі захисту я почуваюся більш звично, мені там комфортніше. Але ще раз скажу, що я готовий грати там, де принесу більше користі команді. Сьогодні треба було грати лівого захисника – немає жодних проблем.

– Як ти оцінюєш свою спортивну форму на сьогоднішній день?
– Функціонально я готовий повністю і почуваюся в належному ігровому тонусі.

– Коли вболівальники «Карпат» зможуть тебе побачити у грі за головну команду клубу?
– Я готовий. Але ж це не я вирішую, хто буде грати в складі в тому чи іншому матчі. Тому це питання треба адресувати не мені, а тренеру. Це його прерогатива. Я ж повинен працювати і бути готовим вийти на поле в будь-який момент гри.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: