Борці вільного стилю виступили у Польщі на чемпіонаті Прикарптського воєводства

30 січня 23:34
Переглядів: 247
Вільна боротьба

Принагідно виступили наші західноукраїнські борці вільного стилю у Польщі на IV Міжнародному юнацькому чемпіонаті Прикарптського воєводства, що проходив на цих вихідних у Ряшеві. Україну на  змаганнях представляли команди зі Львова, Хмельницького, Збаража й Коломиї.

У командному заліку серед 17-ти команд з Польщі, Чехії, Словаччини та України перше місце вибороли юні господарі з Ряшева (SK Stal Rzeszów), друге місце посіла збірна команда Збаража й Коломиї, третіми були львів’яни (СК Лідер-Л), четвертими польський Тересін, чеська команда з Острави посіла 5-те місце, польський Краснік 6-те, борці з Хмельницького на 7-му місці, а словацька Стара Любовна на 8-му.

В особистому заліку з 12-ти вагових категорій чемпіонами стали українські спортсмени зі Збаража Юрій Вовк (до 32кг) та Андрій Ткач (до 35 кг), львів’яни Ігор Діяк (до 27кг) та Костянтин Климчин (до 47кг), Дмитро Нерoвний з Хмельницького (до 63кг) та Давид Шульц з Коломиї (в.к. до 29кг). Срібними призерами стали львів’яни Валентин Швець (до 27кг) та Артур Войтович (до 35кг), а також Сергій Єжов з Коломиї (до 29 кг). Бронзові нагороди отримали збаражчани  Назар Гргоряк (до 25кг ), Олег Калючка (до 38кг), Олександр Бебко (до 47кг) та Володимир Михайловський (до 76кг), львівські борці Максим Ольшанецький (до 29кг), Михайло Щетінін (до 35кг) та Дмитро Скіпор (до 55кг), хмельничани Данил Ткачук (до 29кг), Іван Лисий (до 32кг), а також Михайло Возняк з Коломиї (до 55кг). Загалом українські борці отримали 20 нагород із 48 вручених призерам змагань.

Цікавим є факт, що у ваговій категорії до 29 кілограмів весь п’ядестал пошані розділили між собою борці зі Збаража, Коломиї, Львова та Хмельницького.

Кращим борцем турніру названо Ігора Діяка зі Львова (СК “Лідер-Л” тренер Володимир Раковський). Також заохочувальний приз від матері переможця змагань отримала Гуменюк Олександра з Хмельницького, як єдина учасниця змагань протиположньої статі, котра хоч і не зайняла призове місце, проте на рівні сміливо змагалася з хлопцями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: