Борці вирушили за олімпійськими ліцензіями без Ірини Мерлені

21 квітня 12:40
Переглядів: 457
kohut

Учора в Софії (Болгарія) стартував перший Європейський ліцензійний турнір.

Слід відзначити, що саме тут розігруватимуться путівки на Ігри XXX Олімпіади в Лондоні. Їх щасливими володарями стануть лише фіналісти у своїх вагових категоріях.

Наступну можливість здобути заповітну ліцензію спортсмени отримають на двох наступних Міжнародних світових ліцензійних турнірах, які пройдуть в Китаї та Фінляндії.

Збірна України до Софії відправилась у складі 9 чоловік. Замість Олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені, яка планувалась виступати у своїй ваговій категорії до 48 кг, буде представлена Олександра Когут. Під час тренування Ірина травмувала ребро і наразі відновлюється.

Склад команди з вільної боротьби на Європейський ліцензійний турнір: Олександра Когут (48 кг) Юлія Остапчук (63 кг) Катерина Бурмістрова (72 кг) Віталій Гурський (55 кг) Василь Федоришин (60кг) Андрій Стаднік (66 кг) Олег Білоцерківський (74 кг) Ален Зазієв (96 кг) Олександр Хоцянівський (120 кг).

На жаль, в перший день українські борці не здобули жодної ліцензії. Бронзу команді принесли лише Василь Федоришин та Ален Засєєв.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: