Борис Колесніков: "Навколо "Арени Львів" можна побудувати місто"

30 жовтня 18:45
Переглядів: 100
Default Image
Навколо Львівського стадіону, який звели до футбольного турніру Євро-2012, можна побудувати ціле місто. Таку думку висловив Віце-прем'єр-міністр - Міністр інфраструктури України Борис Колесніков в інтерв'ю газеті "Сегодня".

«100% (витрат на будівництво стадіону - ред.) взяв на себе держбюджет. Та і звідки Львів міг узяти гроші на фінансування, коли у нього самого дотаційний бюджет?! Це була чиста авантюра. Вони обіцяли випустити облігації, які повинні були забезпечити фінансування, але, по-моєму, так їх і не випустили. Але це не головна їх помилка, зрештою гроші знайшли. Головною помилкою було будувати стадіон так далеко від міста - адже довелося тягнути кілометри магістралей! Тепер там, навколо стадіону, можна ціле місто побудувати - усі магістралі вже прокладені», - сказав Борис Колесніков.  

Віце-прем'єр відзначив, що у Львові будували новий стадіон, тому при зведенні об'єкту виникали складнощі не з базовими речами (проектом чи конструкцією), а з комплектуючими, постачанням устаткування.

Нагадаємо, в суботу, 29 жовтня у Львові відкрили футбольний стадіон, який прийматиме матчі Євро-2012. На церемонії виступила американська співачка Анастейша, зірка української естради Руслана, а також близько 2 тисяч акторів, яких залучили до театралізованої вистави. Яскравих барв святу додали лазерним шоу та феєрверком. На відкриття завітали понад 30 тисяч глядачів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: