Борис Колєсніков: "У Львові побудують баскетбольну арену"

28 грудня 19:50
Переглядів: 364
Євробаскет

Шість нових арен побудують на Україні до чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року, заявив екс-міністр інфраструктури України, а нині голова комітету Верховної Ради з транспорту Борис Колесніков.

Раніше ЗМІ повідомляли, що до турніру планується побудувати п'ять нових арен.

"Таких арен насправді буде шість. У Львові, Одесі, Дніпропетровську та Харкові шеститисячником, в Донецьку побудуємо палац на 8-10 тисяч глядачів, його проектування вже закінчується, а Київ прийме фінал Євробаскету на арені, розрахованої на 16 тисяч осіб. Це приватні проекти. Роль держави -частково компенсувати відсотки по кредитах, виданих на будівництво. Тобто бізнес сам вносить гроші, не менше 25 відсотків від вартості арени, держбанки дають кредит, а держава платить з них відсотки. Такий досвід буде використовувати московський ЦСКА для будівництва своєї арени в Москві ", - сказав Колесніков.

Він зазначив, що побудувати "Донбас-Форум" на 20 з гаком тисяч глядачів до початку Євробаскету не вдасться, але запевнив, що цей проект не буде забутий у світлі того, що в Донецьку планується зведення арени на 8-10 тисяч місць.

"Одне іншому не заважає. Ми дійсно працюємо з американською компанією - Архітекторами, які свого часу спроектували для нас "Донбас-Арену", Форум "до чемпіонату Європи". Але сам процес проектування займає 18 місяців, і ми вже ніяк не встигнемо збудувати. Тому ми почнемо будувати арену тільки в 2016 році і до 150-річчя Донецька її здамо",- резюмував він.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: