Брати Баранці та їхні сім’ї в Києві житимуть в одній квартирі

30 березня 12:15
Переглядів: 429
Default Image

Близнята — й обидва футболісти! Така сім'я в Україні єдина. Борис та Григорій Баранці вже три роки голосно заявляють про себе в українському футболі.

Цієї зими вони перейшли з львівських "Карпат" до київської "Оболоні". А вже цього тижня до столиці переселяються й дружини відомих гравців. Детально про це "Експресу" розповідає Христина Баранець, дружина Бориса.

— Ми вирішили, що житимемо всі разом, в одній квартирі, — каже жінка. — Борис і Григорій уже знайшли трикімнатне помешкання на Оболоні. Туди й переїдемо. Річ у тім, що в Григорія та Анни народилася донька, якій 1 квітня буде чотири місяці. Анні важко одній із дитиною, тож я їй допомагатиму. У Настуньки буде аж дві няньки!

— Заодно матимете багато часу для того, щоб поговорити про чоловіків...
— (Сміється). Чого приховувати? Ми їх часто обговорюємо.

— Кому з вас більше поталанило?
— Думаю, обом однаково. Борис і Григорій мають добрі характери. Вони дуже відповідальні та цілеспрямовані. Ми з ними в житті не пропадемо.

— Чи важко вам було відразу після знайомства розрізняти близнят?
— Я давно знала і Бориса, і Григорія. Тож легко впізнавала обох. Ми почали зустрічатися після двох років знайомства. Зрозуміло, тоді я вже добре знала Бориса. Викажу секрет: їх легко розпізнати за манерою поведінки. Григорій значно спокійніший і більш мовчазний. А мій Борис балакучий. І веселун. З ним не сумуватимеш.

— Чи змусив вас чоловік полюбити футбол?
— (Сміється). Куди мені було подітися? Раніше я не цікавилася цим спортом. Тепер разом дивимося футбол по телевізору. Маємо свого футбольного кумира — Ліонеля Мессі. А улюблена наша команда — "Барселона". Я вже навіть вивчила всі правила гри. Іноді з Борисом сперечаємося: був офсайд чи ні. Ми аналізуємо вдвох кожен матч.

— У сім'ї Баранців аж два футболісти. Чи планує Борис продовжити футбольну династію?
— Ми на цю тему ще не говорили. Лише в серпні побралися. За освітою я — менеджер із туризму, чоловік — футболіст. Ким будуть наші діти — невідомо.

— У серпні ви відгуляли весілля. Чиє свято було гучнішим: ваше чи Григорія?
— Григорій одружився ще два роки тому. На його весіллі мені було дуже весело! А на своєму більше хвилювалась. Щодо гостей, то в нас було майже 110 запрошених.

— Що вам дарували футболісти?
— Коли ми одружувались, то Борис захищав кольори "Карпат". На жаль, одноклубники не змогли прийти на наше свято, бо наступного дня у них була гра з "Волинню". Але подарунки все одно передали. Як правило, футболісти дарують "конверти". Ось Борис на весіллі Самсона Годвіна також дарував гроші. Така вже традиція.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: