Бронзова нагорода тернополянина Тараса Шевчука на міжнародній арені

20 вересня 17:57
Переглядів: 198
Тарас Шевчук

Ще однією нагородою у міжнародних стартах тепер може похизуватись майстер спорту України міжнародного класу, тернополянин, студент Тернопільського національного економічного університету Тарас Шевчук.

Вихованець велосипедної бази "Золоті колеса" здобув "бронзу" у міжнародних велосипедних змаганнях на треку "Grand Prix Minsk", які проходили у Білорусії на Мінськ-Арені протягом 2-ох днів.

В програму змагань були включені п’ять видів та омніум, яких складається  із шести різних стартів. Разом із Тарасом показувати свої результати поїхав ще один тернополянин, студент Чортківського коледжу підприємництва і бізнесу ТНЕУ Віталій Гринів.

Кожен раз виходячи на лінію старту наші спортсмени старались показати найкращі секунди. У результаті Тарас Шевчук зумів піднятись на п’єдестал двічі: у гонці "Скретч" це була третя сходинка, а у гонці на очки йому зовсім трішки не вистачило до перемоги, здобувши 47 очків від став другим. Менше пощастило Віталію Гриніву, який у парі із Тарасом у гонці "Медісон" став четвертим.

Далі наших велосипедистів чекає ще не один міжнародний старт, тож бажаємо їм успіху і нових звершень!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: