Бруно: "Ми здатні здобути три очки, адже наші вболівальники заслуговують найкращого"

01 вересня 18:25
Переглядів: 143
Бруно

Нападник ФК «Львів» Бруно поділився думками стосовно своєї результативності у матчах чемпіонату України та зазначив, що команда зробить усе можливе, аби порадувати своїх вболівальників перемогою на «Олександрією».

– Бруно, як вважаєш, наскільки ти вже адаптувався до українського футболу, відігравши в шести матчах ФК «Львів» у Прем’єр-лізі в поточному сезоні?

– Перші місяці перебування в Україні минули у вивченні того, що являє собою тутешній футбол. Це був корисний час з точки зору отримання нового досвіду і адаптації до дещо нового для мене підходу до гри.

– Практично в кожному матчі у тебе є гольові можливості, але ти зумів відзначитися за ФК «Львів» лише в шостій грі клубу в чемпіонаті України. З чим зв’язуєш таку низьку реалізацію нагод, які були у тебе в попередніх іграх?

– Я і сам здивований своєю низькою результативністю. Дійсно, я міг би завершувати атаки успішніше, але, тим не менш, радий, коли моя гра допомагає команді досягати позитивних результатів. Можу лише сказати, що я чесно і самовіддано виконую свою роботу на футбольному полі і так буде в кожній грі у футболці львівської команди.

– А як щодо двох нереалізованих пенальті? Коли ти пробивав 11-метровий у матчі з «Маріуполем», склалося враження, що ти сповнений впевненості і холоднокровності втілити той шанс в гол …

– Я завжди бив пенальті в своїх попередніх клубах. У моїй кар’єрі ще не було такої невдалої серії під час пробиття 11-метрових ударів. Але слід віддати належне і воротарям, які відбивали мої удари з «точки». Єдина діюча формула для подолання цієї негативної статистики – тренуватися день за днем, завжди прагнучи до досконалості.

– ФК «Львів» зустрічається з «Олександрією» в 7-му турі чемпіонату УПЛ. Що скажеш про цю команду?

– «Олександрія» чудово розпочала цей сезон, але у нас кваліфікована команда і тренер, який зробить все, щоб привести нас до перемоги. Вірю, що ми здатні здобути три очки, адже наші вболівальники заслуговують найкращого. Вони створюють фантастичну підтримку на наших домашніх матчах, так що команда зробить все можливе, щоб вони змогли насолодитися перемогою над «Олександрією».

– Як тобі працюється під керівництвом Юрія Бакалова, який змінив Жилмара на посаді наставника ФК «Львів»?

– Головний тренер з моменту своєї появи у клубі надає нам впевненості в своїх силах і виконує хорошу роботу, що сприяє поступовому прогресу командної гри.

– Тобі вже легше в комунікації зі своїми партнерами по команді, зважаючи на два місяці перебування у Львові?

– Я вже вивчив чимало українських слів – «доброго ранку», «доброго дня», «як справи» і т.д. Комунікація між мною і українськими хлопцями з кожним днем поліпшується, і ми вже досить добре розуміємо один одного.

– Які ти переслідуєш цілі, граючи за ФК «Львів», і чого б хотів би добитися в майбутньому?

– Мені всього 22 роки, я хочу насолоджуватися футболом і постійно вдосконалюватися як гравець. Мені приємно, що клуб і мої партнери по команді підтримують мене в моїх починаннях.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: